הדברה אורגנית

הדברה אורגנית - יהודה הדברות

 

מדוע נדרשים שירותים מקצועיים? כל מי שניסו להיפטר ממזיקים בכוחות עצמם ובאמצעים המוגבלים העומדים לרשותם ודאי עשויים להשיב על השאלה.
 

חברת יהודה הדברות מציעה שיטה ירוקה ידידותית ואפקטיבית, הדברה אורגנית שנעשה בה שימוש בחומרים אורגניים, איכותיים ובטיחותיים, הנושאים תווי תקן איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים. הדברה אורגנית משמשת אותנו בסוגים רבים של תופעות מזיקים הדורשות פעילות הכוללת: הדברת פרעושים, פשפשים, נמלים, עכברים, חולדות ועוד. 
 

היתרון החשוב והמובהק של סוג זה הוא בשימוש בחומרים טבעיים בלבד, המורכבים משמנים ומתמציות צמחים בלבד. העדר חומרים כימיים רעילים מהווה ערובה לכך שההדברה לא תסכן איש.
 

הדברה אורגנית יעילה הן בבתים ובמשרדים והן בשטחים חקלאיים. היא אינה פוגעת בצמחים ובגידולים, אינה מזהמת את הקרקע. היא מתאימה לריסוס מועיל נגד סוגים רבים של מזיקים.
 

כאשר אתם  יוצרים קשר עם החברה אתם נהנים מכל היתרונות והחוזקות שלה, מהניסיון ומהידע העשירים, מהעצות המועילות, מהמלצות של לקוחות רבים העשויים להעיד על התועלת שהפיקו משירותי החברה.
 

מדוע עדיפה שיטה זו?


1. במסעדות ובבתי קפה, שבהם עוסקים במזון, יש חשיבות מכרעת לשיטה שאינה מחייבת נקיטת אמצעי זהירות מיוחדים בכלל והשבתת העבודה וממילא גם שירות לקוחות בפרט.
2. אינה מחייבת את דיירי הבית שבו מבוצע ההליך למשך שעות אחדות, הם יכולים להמשיך לשהות בו גם כאשר המדביר במקום.
3. המדביר אינו נדרש לעטות על פניו מסיכה מאחר שאין בחומרים שום סיכון לא עבורו ולא עבור דיירי הבית או המשרד.
4. אינה רק ידידותית לסביבה אלא בעיקר מועילה לה. החומרים מתנדפים מהר ואין חשש שיזהמו את מי התהום. הדברת שדות ומטעים אינה מסכנת את העובדים בהם במגעם עם היבול שרוסס.


מדוע כדאי ומומלץ לפנות ליהודה הדברות?


1. כי עם הצלחה מתמשכת לא מתווכחים- מצטרפים אל מאגר הלקוחות ההולך וגדל שנהנים מהן.
2. כי החברה, בעלת ותק וניסיון רבים, מאומנת, מיומנת ומהירה.
3. כי היא מתאימה את סוג החומר לסוג המזיק ועושה זאת בדיוק מרבי.
4. כי כל לקוח- מוסדי, ציבורי, עסקי, פרטי- יכול ליהנות מהשירות בתוך זמן קצר ביותר תוך קבלת תעודת אחריות על ביצוע ההדברה.
5. כי החברה פועלת בכפוף לתווי התקן המחמירים ביותר וברשותה רישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה.


מה עושים כדי למנוע הופעת מזיקים?


החיים מלמדים אותנו, כי לא תמיד די בנקיטת כל האמצעים והמאמצים להשגת מטרה מסוימת, כי לעתים אפילו מיטב היכולת אינה מספיקה. אולם אם המטרה חשובה לנו, אנחנו לא פטורים מעשיית כל מה שנדרש ואפשרי על מנת להשיגה. כך גם בתחום המזיקים. לא תמיד יש לנו אפשרות למנוע את הופעתם.


החברה מתמחה בביצוע כל סוגי ההדברות, לרבות הדברה אורגנית של אולמות וגני אירועים לפני אירוע רב משתתפים. ירוקה, בטיחותית וידידותית ביותר, כך שאין כל סכנה בריסוס מונע המתבצע שעות אחדות לפני אירוע.
 

אנחנו מומחים בהדברת כל סוגי המזיקים. לפרטים צלצלו 1800-280-230