הדברה אלקטרונית יעילה ובטוחה

הדברה אלקטרונית - יהודה הדברות

חברת יהודה הדברות מספקת מגוון רחב של סוגי הדברות כנגד מזיקים שונים כגון הדברת עכברים, הדברת חולדות, הדברת פרעושים, טרמיטים, שירותי לוכד עכברים ועוד. בין היתר מספקת החברה פתרונות הדברה מתקדמים כגון הדברה אלקטרונית.

הדברה אלקטרונית נחשבת לאחד מסוגי ההדברות הידידותיות בשל אי פגיעה פיזית במזיק. היא כוללת שימוש במגוון אמצעים המבוססים על איתור נקודות התורפה והחולשות של המזיקים.

מי שנאבקים למען בעלי חיים באשר הם ודאי לא יוכלו להטיל דופי ולהטיח ביקורת במי שמעדיפים שימוש באמצעי הדברה ידידותי ובלתי פוגעני משום בחינה שהיא. במונחים עלות-תועלת, אורך חיי המכשירים (עד שמונה שנים ובחלקם אף יותר) מצדיק את עלותם, מה גם שהערך המוסף שלהם הוא רב ביותר.

אחד האמצעים היותר רווחים בשימוש במסגרת שיטה זו הוא שימוש במכשיר אולטרא סאונד המשדרת קולות הנשמעים בתדרים ובטווחי השמיעה של המזיקים השונים, אשר לא יכולים לשאת ולסבול את הצלילים הרמים ומתרחקים ממקור הרעש. במכשיר זה ניתן לשלוט, להגביר או להנמיך את עצמת צליליו.

אמצעי נוסף הוא – שיבוש השדה האלקטרו מגנטי של המזיקים, מכשיר יעיל במיוחד להרחקת נמלים. חשוב לציין, כי שימוש במכשירי השיבוש אינו משבש את פעילות מכשירי החשמל בבית.  מכשיר אפקטיבי נוסף הוא מכשיר המייצר תנודות סיסמולוגיות. נועצים אותו מתחת לאדמה, במקום משוער של הימצאות חולדות, והוויבראציות שלו גורמות לנטישתן את המקום.

במקומות שבהם עיקר הנזק נגרם על ידי ציפורים ניתן להשתמש במערכת מונחית תנועה המשדרת אלמנטים שונים המרחקים את הציפורים. סוג נוסף, פשוט יותר אבל לא פחות אפקטיבי, הוא שימוש בתאורה חזקה המבהילה ציפורים.


היתרונות של הליך זה


בשיטה זו לא נעשה שימוש בכל סוג של חומר, מה שמייתר את הצורך לשמור על ילדים ועל חיות מחמד מפני נזק פוטנציאלי. שימוש באמצעים אלה אינו פוגע בסביבה משום בחינה: הוא אינו מזהם אותה, אינו מפר את האיזון האקולוגי, אינו פוגע בבעלי חיים.

ניתן להתקין את המערכות בפשטות, בקלות ובמהירות. אין צורך להכין את המקום או לנקות אחריה. הן אינן מפרות את שגרת החיים ואינן משביתות אותה אף לרגע. מאחר שהדברה אלקטרונית אינה קוטלת את המזיקים לא נערמים בה פגרים אשר מעלים צחנה ומהווים מפגע תברואתי וסיכון בריאותי.

בניגוד לחומרים רבים אשר מתחייב שימוש חוזר ונשנה בהם כדי להתמודד עם תופעת המזיקים, מכשירים אלו יעילים למשך שנים רבות. אין צורך בטיפולים שונים של תחזוקה.

חברת יהודה הדברות מעניקה מידע, ייעוץ ומספקת תכשירים איכותיים ובטיחותיים המיועדים להדברה ייעודית וממוקדת של כל סוגי המדבירים. כמו כן, החברה מבצעת הדברה מונעת ויסודית בכל מקום ובכל זמן שבו היא נדרשת באופן מקצועי.

הדברות אלקטרוניות מתבצעות כחלק בלתי נפרד מחזון החברה ומאופן פעולתה שבמרכזם  הדברה ירוקה וידידותית לסביבה, כל זאת בכפוף לרישיון של המשרד לאיכות הסביבה המהווה ערובה לביצוע מקצועי מושכל וקפדני ביותר של כל סוגי ההדברות.

אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון ולקבל את כל הפרטים הרלוונטיים להחלטה על אודות ההדברה היעילה ביותר.  חשוב לציין, כי הדברה היא חלק בלתי נפרד משמירה על ניקיון והיגיינה  החיוניים לבריאותם של אנשים.