הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית - יהודה הדברות

 

הדברה ביולוגית מבוססת על שימוש מושכל ומבוקר בחרקים טפילים המועילים לאדם על מנת להילחם בחרקים המזיקים לאדם בכלל וליבול החקלאי בפרט. מדובר בשיטה שלא נעשה בה כל שימוש בחומר בעל פוטנציאל נזק מכל סוג שהוא. ניתן להעזר בהדברה ביולוגית עבור מספר סוגי ההדברות כאשר ביניהם: הדברת חולדות, עכברים, נמלים ועוד. 


כאשר מדובר בשטחים חקלאיים מניבים, הדברה ביולוגית אינה רק שיטת ההדברה היעילה ביותר- לא אחת היא שיטת ההדברה היחידה האפשרית, במיוחד כאשר היבול רגיש ביותר למגע עם חומרים המכילים כימיקלים שונים.


שימוש בשיטה זו נמצא יעיל ביותר. הוא משיב לטבע את שיווי המשקל שהופר. לדוגמא: שימו/ש בחרקים להדברת זבוב המנהרות המוכר כמזיק לפרחים ולפירות ולשימוש בצרעות טפיליות אשר באמצעות הטלת ביציהן בתוך רימות הזבובים הן גורמות לייבושן ובכך תורמות לחיסולן.


שימוש בשיטת הדברה זו מצמצם ולא אחת אף מייתר את הצורך בשימוש בחומרי הדברה  המכילים כימיקלים שעלולים להוות גורם סיכון לאדם ולסביבה. אף ששיטה זו יעילה – על מנת להיווכח בתוצאותיה וביעילותה נדרשת סבלנות. כמו כן השיטה יקרה יותר מאשר שיטות הדברה חלופיות.


הפופולאריות של שיטת הדברה זו נובעת מבטיחותה. לא אחת, על מנת להעצים את האפקטיביות שלה, נדרש שילוב של שיטות הדברה נוספות.על מנת לוודא כי שימוש בשיטה זו ישיג את מטרתו חשוב שהיא תתבצע בטמפרטורה מתאימה וברמת לחות מתאימה. לשם כך חשוב להתייעץ עם מומחים בנושא ההדברה בכלל ובנושא הדברה ביולוגית בפרט.


שימוש בשיטת הדברה זו מחייב הקפדה יתרה כדי למנוע זליגתה אל שטחים שהיא לא נועדה להדבירם. גם לשם כך חשוב להסתייע באנשי מקצוע.


שיטה זו מקובלת מזה שנים רבות. כבר בשנת 1963 היא הוכרה והוגדרה כשיטת הדברה לגיטימית להפחתת צפיפותם של בעלי חיים ושל צמחים מזיקים באמצעות שימוש ביצורים חיים ובעיקר- בסוגים ייחודיים של חרקים.


הדברה ביולוגית משמשת בעיקר בתחום החקלאות. החומרים הטבעיים שמשמשים בה, לבד מחרקים, הם בקטריות, מינראלים וצמחים. גם חומרים אורגניים רבים משמשים להדברה ביולוגית.


הדברה זו מסייעת לשמירה על בטיחותם ועל בריאותם של בני אדם ועל איזון אקולוגי של הסביבה.


חברת יהודה הדברות מסייעת לטבע לעשות את שלו ואת שלכם- המעוניינים בשירותי הדברה ביולוגית. ידע, מקצועיות וניסיון רב שנים בתחום זה הופך אותנו למי שמסוגלים להעניק לכם את הפתרון המיוחל.


אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות שיחת חינם - 1800-280-230 או, לנוחותכם ולבחירתכם, באמצעות מילוי פרטיכם בטופס המקוון. תוכלו לקבל מידע, ייעוץ, הצעת מחיר ולשכור את שירותיה של החברה לביצוע ההדברה הנדרשת.


החברה מיישמת את תקני האיכות והבטיחות המחמירים ביותר (מחזיקה ברשותה אישור מטעם המשרד לאיכות הסביבה) ומשתמשת באמצעים ובחומרי הדברה ייעודיים וייחודיים על פי סוג המזיק.


מאחר שעל מנת להבטיח את האפקטיביות של ההדברה יש לבצעה על פי העקרונות והכללים הנדרשים, חברת הדברה מקצועית מאוד ורבת ניסיון היא זו שמסוגלת לתת את המענה הנדרש.


הואיל והדברה היא תחום שצריכים להילקח בו בחשבון פרמטרים רבים, כאשר הדאגה לביטחונם ולבריאותם של בני האדם היא העיקרית והמרכזית שבהם, רק חברה מאומנת ומיומנת בכל סוגי ההדברות, אשר ברשותה אמצעים, שיטות וחומרים המתאימים לכל סוג של מזיק מסוגלת לתת מענה מקיף וכולל.


נציג שירות מטעם החברה זמין עבורכם בכל עת לקליטת הדרישה ולמתן מענה מהיר ככל שניתן.