הדברה במטבח

נכנס לכם ג'וק לראש? באופן פרדוכסלי ודעי תנשמו לרווחה על כך שהוא בחר להיכנס לראשכם ולא לארון במטבח ביתכם...
ישנם מזיקים רבים הנמצאים בסביבת הבית ודורשים סוגי הדברות שונות כמו: הדברת עכברים, הדברת טרמיטים והדברת חולדות. אך הנפוצות ביותר בהן נשתמש בסביבת הממטבח הן הדברות נמלים וג'וקים. 

המטבח הוא המקום הראשון בבית המחייב - אם וכאשר- הדברה. בשל הצורך לשמור על הניקיון וההיגיינה בו יש לבצע כל מה שנדרש על מנת להבטיח שהם יישמרו בו ללא רבב וללא שמץ פירור...  הליך זה במטבח אינו מותרות הוא חלק בלתי נפרד מהתחזוקה שלו. גם אם היא מחייבת השקעה כספית- המחיר מוצדק והתועלת אינה עומדת בשום יחס לעלותה.
 

שני סוגי מזיקים נפוצים במטבח- נמלים וג'וקים – מהווים מטרד ואף מפגע.  בשל רגישות המקום שבו אמור להתבצע ההליך כשמדובר במטבח, בשל הימצאות חומרי מזון וציוד להכנתו, חשוב להקפיד על כללי בטיחות וזהירות מרביים ועל שימור מושכל וזהיר בחומרי אלו.
 

חברת יהודה הדברות מציעה לכם את שירותיהם של המדבירים הטובים בשוק המשתמשים באמצעים ובחומרים ירוקים וידידותיים, בלתי רעילים, בלתי מסוכנים ובלתי מזיקים.
אף שבאופן טבעי רבים מכם עשויים להבהיל עצמם אל המכולת הקרובה כדי לקנות תרסיס נגד נמלים או ג'וקים הם עלולים להתאכזב מאחר שהחומר עלול לא להיות אפקטיבי והמזיקים לא ייעלמו.
 

חברתנו מבצעת הדברה ייעודית לכל סוג של מזיקים תוך שימוש בחומרים איכותיים ובטיחותיים בלבד הכפופים לתנאי התקינה ולתווי התקן המחמירים והמחייבים ביותר.
 

חשיבות הסיוע של מדביר מקצועי הוא ביכולתו לבצע הדברה מונעת במקומות המהווים מוקד פוטנציאלי להימצאות המזיקים כגון  פתחי ביוב וניקוז במטבח ואף במקלחת ובשירותים.
 

אם וכאשר אתם מזמינים מדביר מקצועי (נשמח על הזמנתכם) חשוב שתנקטו במספר פעולות לפני בואו, כדי לקצר את משך ההליך ולייעל אותו.
 

רצוי ומומלץ לפנות את משטח העבודה (השיש) ולהותירו ריק, לפנות את הארונות המצויים מתחת לכיור (אם וכאשר אמור להתבצע ריסוס נגד תיקן אמריקני, הואיל ואמצעים נגד תיקן גרמני, שהוא השני מבין שני סוגי התקינים הרווחים במקומותינו, נעשה שימוש בג'ל).
 

החומרים הידידותיים הם נטולי ריח וגם נטולי פוטנציאל סיכון ונזק לסביבה בכלל ולאדם בפרט. עם זאת רצוי שבשעת ביצוע ההליך במטבח לא יהיה בו איש לבד מהמדביר, גם כדי שהוא יוכל לבצע את עבודתו בשקט וגם כדי שיוכל לנוע במתחם המטבח באופן חופשי ולהגיע לכל נישה ולכל פינה בו.
 

 

ניצול ההזדמנות


הזמנתם מדביר לביתכם? רצוי לנצל את הגעתו לביצוע הדברה בכל הבית ובסביבתו. שנאמר "אם כבר- אז כבר". המדביר ישיב על כל שאלותיכם, יעניק לכם, לבקשתכם, ייעוץ מקצועי, יאפשר לכם רכוש חומרי הדברה איכותיים ובטיחותיים לביצוע הדברה ביתית ועוד.
 

חשוב לציין, כי שמירה על ניקיון והיגיינה בבית בכלל ובמטבח הפרט חיוניים ביותר לצמצום המזיקים הפוטנציאליים. חשוב להרגיל גם ואולי בעיקר  את הילדים להקפיד על ניקיון וכמובן- הם רק ילדים...- לנקות אחריהם, כדי שלא ייוותרו שאריות מזון ופירורי על השולחן או מתחת לו. כמו כן חשוב להקפיד על סגירת שקיות וקופסאות וכל כל קיבול שיש בהם מזון. לפעמים האפקט של שמירה על ניקיון באמצעות פעולות קטנות שראשיתן במודעות לצורך לשמור על הניקיון מייתרת את הצור לביצוע הדברה גדולה ו.. יקרה.
 

חברת יהודה הדברות תשמח לסייע לכם בכל נושא הקשור בהדברה בכלל ובהדברה ירוקה בפרט.