הדברה ירוקה

הדברה ירוקה - יהודה הדברות

 

המשרד להגנת הסביבה וגורמים מקצועיים בתחום מעודדים לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והחקלאי לעבור לשימוש במוצרים ירוקים. מוצרים מן הסוג הזה מתאפיינים בצמצום הסיכון עבור האדם, בעלי החיים או הסביבה. בניגוד לשיטה כימית רגילה, הדברה ירוקה מבוססת על הוראות ספציפיות אשר מופיעות על גב המכשיר ומיושמות על ידי אנשי המקצוע. רק מדביר בעל היתר או העובד שלו עם היתר כזה יכול לנצל עבור הלקוח את היתרונות של השיטה זו. בנוסף, המשרד להגנת הסביבה ממליץ ללקוחות לבקש מהמדביר סיכום המפרט את סוג התכשיר שהיה בשימוש ופועל רבות על מנת להעלות את המודעות לנושא.


שימוש בחומרים טבעיים שאינם מזיקים לסביבה אינו בא על חשבון הדברה אפקטיבית של מזיקים וחרקים. הטכנולוגיה הקיימת כיום מאפשרת ניצול של כל היתרונות בעת ובעונה אחת. במילים אחרות, לקוח המעוניין ליהנות מאיכות חיים גבוהה כבר לא צריך לסכן את עצמו, את הילדים או את הסביבה. השימוש בחומרים ירוקים עולה בקנה אחד עם השאיפה לשמור על איזון אקולוגי. זהו יתרון משמעותי של שיטה  זו, המתגלה בתור פתרון אידיאלי עבור שלל בעיות חרקים ומזיקים. הדברה ירוקה באמצעות חומרים אורגניים וטבעיים אינה דורשת מהלקוחות לעזוב את הבית או את המשרד, היא מתבצעת ללא צורך במסיכה והיא אינה פוגעת בכדור הארץ או בחיות מחמד.


כיצד מנצלים עוד יותר את היתרונות של חומרים ירוקים?


מי שרוצה לעלות שלב במלחמה בחרקים יכול לשלב בין הדברה ירוקה לבין שורה ארוכה של פעולות נוספות. ראשית, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע על מנת להזמין בתקופה המתאימה. יש הבדלים משמעותיים בין תקופות הדגירה של חרקים או מזיקים ולכן היא חייבת להיות מדויקת. שנית, כדאי לשלב פעולות למניעת הופעת והתפשטות מזיקים. פעולות אלו יכולות להיות איטום סדקים וחריצים במטבח לצורך מניעת נמלים, ניקיון החצר מגרוטאות, אשפה, חומרי דישון מיותרים או צמחייה סבוכה ועוד.


המלצה אחרת היא להפחית את השימוש בתכשירים רגילים הנמכרים בחנויות. אלו מבוססים ברובם על חומרים כימיים והם אינם יעילים כמו השיטה המקצועית. במילים אחרות, עדיף להשקיע אחת לתקופה מסוימת בהדברה אקולוגית, טבעית, אורגנית וירוקה מאשר לבזבז זמן וכסף על תכשירים שאינם מקבלים את אישור המשרד להגנת הסביבה.


כיצד לדעת איזה חברה להזמין


הכלל החשוב ביותר בעת הזמנת חברת הדברה ירוקה לביצוע ההליך הוא לא להתפשר על הניסיון והמקצועיות. הליך כזה מחייב מיומנות, הנצברת כתוצאה מניסיון בהתמודדות עם סוגים רבים של מזיקים, חרקים, מעופפים, יונקים וכן הלאה. מדביר עם רישיון מטעם משרד הבריאות מבצע התאמה אופטימאלית של החומרים עבור השטח והסביבה. הוא מגיע עד בית הלקוח או העסק, בוחן את סוגי המזיקים ובוחר עבורם את החומרים המתאימים. מדביר כזה מנצל את ארגז הכלים והידע העומדים לרשותו על מנת להבטיח ללקוח שקט וביטחון לאורך זמן.


בעת הזמנת מדביר רצוי לבדוק באילו חומרים הוא משתמש. אין סיבה להתבייש וכדאי לשאול על סוג ההדברה כבר בשיחת הטלפון הראשונה. עם המידע הזה ניתן לבצע השוואה בין החברות השונות ולקבל החלטה מושכלת ונכונה.


בחברת יהודה הדברות ישמחו לתאם מולכם פגישת היכרות לא מחייבת. אנו עוסקים כבר שנים רבות בביצוע הדברה ירוקה נגד הופעת חרקים, בהדברה של מזיקים ובשמירה על היגיינה ועל סביבה נעימה ונקייה. אצלנו תמצאו שילוב יוצא דופן בין חומרים ירוקים, ניסיון משמעותי ומקצועיות ללא פשרות. צרו קשר עוד היום עם נציגי החברה ותיהנו מהתוצאות.