הדברה לקראת פסח

סדר פסח אינו רק ביטוי להתכנסות לטקס בליל החג ולארוחה החגיגית המתקיימות בו יחד עם הקריאה בהגדה. הוא כינוי להכנות, לניקיונות ולכל מה שיש בו משום ביעור חמץ וסילוק לכלוך.


כחלק מהניקיון הכללי, היסודי, מתבצעות בבתים רבים פעולות, אשר נדחו ואף הוזנחו במהלך השנה ובואו של חג האביב הוא עיתוי מתאים ומתבקש לניקיון כללי ויסודי.


רבים נוהגים לכלול במסגרת הניקיונות היסודיים לפסח גם הדברה. חברת יהודה הדברות מעמידה לשירותכם את אמצעי ההדברה המשוכללים והאפקטיביים ביותר ואת המדבירים המאומנים והמיומנים ביותר בכל סוגי ההדברות כגון: הדברת פשפשים, פרעושים, נמלים וכדומה.


הניקיון הוא בין מאפייניו הלא רשמיים של החג. במידה רבה אף הוא, כמו ראש השנה, טבוע בחותם של התחדשות, של ניקיון פנימי וחיצוני. כשם שהמשמעות הסמלית של ביעור חמץ חלה לא רק על ביעור הישן והוצאתו מהמטבח אלא גם בתוך הנפש, כך גם ההדברה- המבערת ומדבירה את הרע, את המזיק, את המלוכלך. זו הסיבה לכך שרבים לא מוותרים על הדברה לקראת פסח.


אנחנו מתחיבים לשירות מקצועי וליחס אישי, מחיר תחרותי ואטרקטיבי ובנוסף- ייעוץ מקצועי  (העשוי לחסוך לכם לא מעט כסף). לקוחות רבים עשויים להעיד, כי הייעוץ פתח בפניהם חלון לעולם חדש של מידע וידע כיצד לתחזק את הבית וסביבתו באופן שימנע הופעת מזיקים או לכל הפחות יצמצם אותם.


הדברה מקצועית עשויה לסייע לכם לשמור על מתחם ומרחב נקי, היגייני ובטיחותי לאורך זמן. התרומה שלכם לכך יכולה להיות באטימה טובה של פתחים, בהימנעות מהשארת שאריות ובהקפדה על ניקיון.


פסח מהווה סיבה מספיקה ומוצדקת כשלעצמה לבצע בו הדברה במסגרת ניקיון כללי. ההדברה מעצימה את התחושה, כי  אנחנו נוקטים בכל פעולה חשובה ונדרשת על מנת להכין את ביתנו ואת סביבתו נקי לקראת החג.


הדברה עם בוא האביב


פסח מתאים כמועד להדברה מניעתית. מה מתאים יותר מאשר להתכונן לקראת הקיץ עם בוא האביב?


החברה מבצעת על פי שיקול דעת והתנאים הסביבתיים השוררים במקום המיועד להדברה  את סוגי הדברות שונות. אנחנו משתמשים באמצעי ההדברה האיכותיים והבטיחותיים ביותר, ומבצעים את כל הפעילות בכפוף לתווי תקן מחייבים ומחמירים. המדבירים שלנו נוקטים את כל אמצעי הזהירות ומיידעים מראש את הלקוח על אודות פעולות הכנה שעליו לנקוט לפני ההדברה, במהלכה ואחריה, ככל שהן נדרשות.


הדברה מניעתית מאפשרת לכם לא רק לישון בשקט אלא גם לשהות בביטחון במרחב שבו בוצעה ההדברה. אף שאין ערובה לאי הופעת מזיקים מכל סוג שהוא גם לאחר ההדברה, הסיכוי לכך נמוך.


אנחנו מזמינים אתכם להתייעץ אתנו בכל שאלה הקשורה לנושא ההדברה ולראות בנו כתובת לכל פנייה. על פי הצורך יתייצב בביתכם מדביר של החברה להדברה נקודתית, ודאי אם וכאשר תיווכחו לדעת כי אתם קורבנות של מתקפת מזיקים, אולם חשוב שתדעו כי השירות המקצועי שלנו ניתן לא רק בעתות חירום.


כצפוי, לקראת פסח גובר זרם ההזמנות ועמו – הלחץ. על מנת להבטיח ולשריין לעצמכם מועד לביצוע הדברה לפסח רצוי לפנות אלינו בטלפון או באמצעות הטופס המקוון כאן ועכשיו. ככל שתקדימו לפנות כך יגבר הסיכוי כי ההדברה תבוצע לפני החג.