הדברה משולבת

הדברה משולבת - יהודה הדברות

 

מידע בנושא הדברה משולבת

בין הישרותים שמספקת חברת יהודה הדברות, הכוללים בין היתר הדברת עכברים, לוכד עכברים, הדברת חולדות ולכידתם, טרמיטים וכו'.. מבצעת החברה גם הדברה משולבת.

הדברה משולבת כימית וביולוגית היא מונח שבו נדרשים להדברת מזיקים בחקלאות. היא נעשית באמצעים ידידותיים לסביבה ומגנים עליה על ידי מניעת נזקים סביבתיים, מאפשרת מתן מענה טוב לבעיית המזיקים. היא שומרת על איכות התוצרתה חקלאית. שיטה זו מהווה מכפיל כוח ותועלת. האפקט של שילוב השיטות מאפשר להיאבק במזיקים באופן הטוב ביותר. הדברה זו נותנת מענה לשטחים חקלאיים נרחבים וליבולים הצומחים בהם. שימוש בחומרי ריסוס אורגניים, או, לחלופין, בעלי רעילות זניחה מהווים ערובה לשמירה על איכות היבולים.

 

בעוד השיטה הכימית מבוססת על חומרים תעשייתיים שונים, בהליך הביולוגי נעשה שימוש מחומרים טבעיים, לרבות שימוש בחרקים מועילים האוכלים את החרקים המזיקים, שימוש בגורמי מחלה ובטפילים שונים, פורמונים מפיצי ריח המהווים מלכודת למזיקים ועוד.  השיטה המשולבת מגבירה ומעצימה את התועלת של עצם ההדברה ובאמצעותה מושגת התוצאה המיוחלת. מחקר ופיתוח של שיטות ומוצרים הופך את ההדברה המשולבת לכלי עצמתי ואפקטיבי. בחירה מושכלת של השיטות השונות ועיתויה (שאף הוא מהווה שיקול חשוב ובלתי נפרד מהתועלת שניתן להשיג בהדברת מזיקים) גורמת, בין השאר, להסטת המשקל מהדברה כימית להדברה ביולוגית, שהיא נקייה ובטיחותית יותר. חקלאים רבים אימצו זה מכבר את ההדברה המשולבת ונוכחו לדעת עד כמה היא יעילה ומועילה. היא מאפשרת הגדלת הכמות והשבחת האיכות של הגידולים השונים, מסייעת לשיפור ההיגיינה והבריאות, מפחיתה ומצמצמת לאין שיעור את הפגיעה בסביבה ובתוך כך מהווה תרומה חשובה לשיפור איכות החיים.


 

הדברה משולבת – קצת מזה וקצת מזה

חברתנו אמונים על הדברה ירוקה, מאומנים ומיומנים בשיטותיה, מכירים היטב את החומרים המשמשים בה ומעניקים ללקוחותיהם מענה מיטבי. לא עוד עיניים צורבות ועור מגרד, לא עוד איסור על כניסה לבית לאחר ההליך. השיטה הירוקה היא מטבעה וממהותה, הדברה משולבת. יכולים ליהנות ממנה לא רק חקלאים אלא דיירי בתים פרטיים שאינם עוסקים כלל בחקלאות. היא אפקטיבית כנגד סוגים שונים של מזיקים.

 

חברת יהודה הדברות מציעה שירות מקצועי במחירים תחרותיים נוחים מאוד. החברה מעניקה אחריות על כל העבודה שלה ומבצעת אותה באופן מקצועי תוך שימוש בחומרים ייעודיים איכותיים ובטיחותיים. התהליך כולו, לרבות המחיר, מתבצע בשקיפות מלאה. חשוב לציין, כי המחיר מותנה בסוג , במיקומו ובגודלו של השטח המיועד להדברה ובסוג המזיק או המזיקים כנגדם מבוצע ההליך.