הדברה עשה זאת בעצמך

מה עושים כאשר מגלים מזיקים קטנים בבית? התשובה משתנה, כמשוער וכצפוי, מאדם לאדם. יש כאלה  שאצים-רצים לרכוש תרסיס או קטלן ויש כאלה שמעדיפים לא לעשות דבר. אבל יש גם מי שלא מהמרים ולא לוקחים סיכונים ומתקשרים על חברת הדברות מקצועית. ניתן לבצע הדברה עצמית עבור מגוון מזיקים ביתיים, לדוגמה: הדברת פשפשים עצמית, הדברת נמלים עצמית, הדברת ג'וקים ועוד. 
 

לא פעם די בייעוץ של אנשי מקצוע על מנת לפתור את הבעיה במחיר זול בהחלט: המדביר המקצועי מייעץ לרכוש תכשירים שאותם ניתן להשיג במקומות שונים. לחלופין, הוא ימליץ להם על מוצרים ייעודיים- איכותיים ובטיחותיים, כמו כל מוצרי החברה- שהחברה מספקת ללקוחות שרוצים לבצע הדברה עצמית אבל באמצעות תכשיר בטיחותי ואיכותי.
 

שמירה על ניקיון והיגיינה מפחיתה ומצמצמת את מרחב המחיה של מזיקים פולשניים. סגירה של כלי הקיבול שבהם מאחסנים מזון יבש בארונות, במגירות ובמזווה, טאטוא הרצפה מכל פירורים שנשרו עליה, שמירה על משטחים יבשים- כל אלה הן פעולות שצריכות להתבצע באופן שגרתי כחלק מתחזוקה נאותה של הבית.
 

חשוב לציין ולהדגיש, כי שימוש תכוף בחומרי הדברה שרוכשים במקומות שונים חושף את בני הבית לסיכונים בשל רעילות התרסיסים או האבקות, אבל יש דרך לשימוש בחומרי הדברה שאינם מזיקים לסביבה.
 


 

חברת יהודה הדברות תשמח לייעץ לכם ולהציע לכם מגוון חומרים לביצוע הדברה. כמו כן נציג שירות של החברה ישמח להגיע לביתכם ולבחון את הצרכים השונים והציע אמצעי הדברה אפקטיביים.
 

חשוב להבחין בסוג המזיק על מנת להתאים את הפתרון היעיל להדברתו. לדוגמה, חרקים (נמלים, תיקנים ועוד) ניתן להדביר, בין השאר, על ידי מריחת חוצץ במינון מבוקר על הדלתות. כמו כן ניתן למהול חומץ במים בעת שטיפתה הרצפה. דרך נוספת לשימוש אפקטיבי בחומץ היא באמצעות חימומו. גם בגינה, אגב ,ניתן להניח ספוגים עם חומץ בקרבת מקורות המים. נמלים ניתן להרחיק על ידי פיזור שאריות משקע הקפה הבוצי יחד עם קינמון ופפריקה.
 

סוג נוסף של מזיקים הם המעופפים לסוגיהם. הפעלת מזגן בקיץ יעילה לא רק לקירור הבית אלא גם להרחקת זבובים. אמצעי יעיל נוסף להרחקתם עו באמצעות שקיות שקופות מלאות מים שמניחים על אדני החלונות.
 

מקלות קטורת שמדליקים בקרבת החלונות גורמת להרחקת היתושים, כמו גם הנחת כוס עם חומץ סמוך למיטה ( אחת מתרופות הסבתא לטיפול בעקיצת יתושים היא קליפה של בצל שמניחים על אזור העקיצה).
 

חרף החשיבות שניתן לייחס לשימוש באמצעים פשוטים וביתיים להתמודדות עם מזיקים שונים, על מנת לקבל מענה מקיף ויסודי להישנות הופעתם של מזיקים, רצוי ומומלץ להתקשר עם חברת יהודה הדברות המתמחה בהדברה בכלל ובהדברה ירוקה בפרט.
 

החברה פועלת על פי תקן איכות ובטיחות מחמיר ומחייב ונוקטת את כל אמצעי הזהירות המתחייבים. השימוש בהדברה ירוקה מייתר כמעט לחלוטין את הצורך להרחיק ילדים מאזור ההדברה בשל העדר כל סיכון.
 

ניסיון מצטבר ומיומנות נרכשת בסוגי הדברה רבים ומגוונים מאפשרים לאנשי המקצוע של החברה להתאים לכל מתחם, בתוך הבית ומחוץ לו, את סוג ההדברה המתאים והאפקטיבי ביותר.
 

ביצוע הדברה מונעת במקומות שונים שבהם אמורים להתכנס מספר רב של אנשים הוא חלק מפעולות לשמירה על היגיינה וצמצום משמעותי של הסיכוי להיטרד במהלך האירוע מזמזום יתושים ועקיצתם.