הדברה צמחית

הדברה צמחית - יהודה הדברות

 

הדברה צמחית היא הדברה ירוקה וידידותית לסביבה, אורגנית וביולוגית הנעשית ללא שימוש בכימיקלים ובחומרים סינטטים מכל סוג שהוא. היא מבוססת על שימוש בצמחים. במסגרת פעילות ההדברה הרחבה שאנו מבצעים הכוללת הדברת פרעושים בבתים, הדברת פשפשים ודוגמאות נוספות של מזיקים הנמצאים סמוך לבני אדם, אין מנוס מלבצע לעתים הדברה צמחית. 
 

השימוש בה נובע מהצורך להימנע ככל שניתן מחשיפה אל חומרי הדברה כימיים המהווים פוטנציאל לסיכון הבריאות ואף לפגיעה בה. היא מפחיתה עד למינימום את הפגיעה בבני אדם ובחיות מחמד. יתרון נוסף של שיטה זו המהווה סיבה חזקה להעדפתה הוא בכך ששימוש בה אינו מהווה גורם לתופעות לוואי  ואף למחלות כפי שעלולים לגרום חומרים כימיים שונים.
 

הדברה צמחית ואפקטיבית ולו רק מבחינה זו שהיא חוסכת תופעות לוואי רבות, אשר המענה להן כרוך בהוצאה כספית גבוהה יותר מאשר ההשקעה הנדרשת ליישומה.
 

חברת יהודה הדברות מאפשרת לכם לבצע הדברה איכותית ובטיחותית בכל מתחם, לרבות בשטחים חקלאיים. ותק וניסיון של שנים ועדויות על הצלחות מוכחות ממחישות את הכדאיות והתועלת שברכישת שירותיה של חברה שאינה חוסכת כל מאמץ וכל משאב על מנת לספק ללקוחותיה אתה המענה המיטבי.
 

לכל סוג של מזיק נבחרים השיטה, האמצעי והחומרים הייעודיים להם ואלה שנמצאו יעילים במיוחד.  החברה פועלת על פי המתחייב מכל תקני האיכות והבטיחות וברשותה רישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה.
 

היא מאפשרת לחזור אל המתחם שבו מתבצע ההליך, מאפשרת לשוב אליו זמן קצר בלבד לאחר סיומה ולמעשה ניתן להמשיך בשגרת החיים ללא הפרעה משמעותית.
 

חברת יהודה הדברות משקיעה משאבים בהשתלמות אנשיה בכל השיטות המתקדמות והחדשניות בהדברת מזיקים, מתוך מחויבות לספק ללקוחות את השירות המקצועי הטוב ביותר.
 

היתרון החשוב והמובהק של הדברה אורגנית הוא בשימוש בחומרים טבעיים בלבד, המורכבים משמנים ומתמציות צמחים בלבד. העדר חומרים כימיים רעילים מהווה ערובה לכך שהיא לא תסכן איש.
 

החברה מבצעת הדברה אורגנית  אפקטיבית שלבד מהיתרונות המיידיים שלה ניתן למנות גם את העדר פגיעתם בצמחים, אינה מזהמת את הקרקע ואת מי התהום והיא מועילה לחיסול סוגים רבים של מזיקים.
 

דווקא בשל ההכרח לבצע במקומות שונים הדברה לעתים תכופות קיים הכרח להקפיד ולהיזהר ביתר שאת, ודאי במקומות שבהם מסתובבים אנשים. החברה מייעצת ומסייעת ללקוחותיה לקבל את השירות הטוב והמתאים ביותר לצריכהם.

 

רבים מהשומרים בקנאות על איכות הסביבה ודאי עשויים לראות בשיטה זו כשיטה המתיישבת עם השקפתם. אין ספק כי זו השיטה הידידותית ביותר לסביבה מבין כל שיטות ההדברה.
 

אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת מידע בשיחת חינם (1800-280-230) ובאמצעות הטופס המקוון לקבלת ייעוץ, הצעת מחיר ושירות. החברה מעמידה לרשותכם שירות לקוחות במשך 24 שעות ביממה.