הדברת ג'וקים והדברת תיקנים

הדברת ג'וקים - יהודה הדברות

הדברת ג'וקים והדברת תיקנים לטיפול מיידי ולמניעה עתידית

 

יהודה הדברות בעלי ניסיון רב שנים בטיפול במזיקים. בין ההדברות אשר מבוצעות על ידי החברה, ניתן למצוא גם הדברת ג'וקים, הדברת תיקנים, הדברת עכברים וחרקים נוספים. דירות ומבנים ישנים רבים הנמצאים על תשתית ישנה ורעועה ובקרבת ביוב, עשויים להכיל מזיקים מסוג זה ולדרוש הדברת ג'וקים והדברת תיקנים יעילה לחיסול מיידי ולטיפול עתידי במקור הבעיה. הדברת ג'וקים והדברת תיקנים נעזרת באמצעי הדברה מתקדמים ובהדברה ירוקה אשר ידידותית לסביבה. חומרי הדברת הג'וקים והתיקנים הם בעלי האישורים הדרושים מטעם משרד הבריאות. המטרה שלנו ביהודה הדברות היא מצד אחד לבצע הדברת ג'וקים, הדברת תיקנים ומזיקים דומים, באופן איכותי, ומצד שני לשמור על בריאות הסובבים בדירה או במבנה המטופל. 

הידעתם? קיימים יותר מ- 3000 סוגי תיקנים בעולם אולם בישראל נפוצים ביותר ארבעה מהם: גרמני, אמריקני, מזרחי ותיקן פסים חום.


כיום, יותר מאשר אי פעם בעבר, כאשר קיים פיקוח הדוק וקפדני על יצרנים של חומרי הדברה ועל מדבירים מקצועיים, מותרים לשימוש חומרים אשר קיבלו את אישורם של המשרד להגנת הסביבה, שהוא הגורם המוסמך היחיד והבלעדי לרישוי חומרי הדברה.


ניתן לקבוע, כי כל החומרים המקובלים כיום בשימוש אינם מסוכנים לאדם ולסביבה. מדביר מקצועי יוכל לבצע הליך של הדברת ג'וקים או הדברת תיקנים ולהיפטר ממפגע אסתטי ותברואתי זה על ידי שקלול הפרמטרים השונים כגון סוג הג'וק, מיקומו והתנאים הסביבתיים השוררים במקום המיועד להדברה- בתוך הבית או מחוץ לו.


האמת היא שכל אחד מאתנו יכול לתרום את תרומתו החשובה והחיונית לצמצום הסיכוי להיתכנות הופעתם בבית על ידי שמירה קפדנית על ניקיון, ניקוי פירורים ושאריות מזון שומניות, הדחת כלים יסודית, ניקיון של הארונות והמדפים, הקפדה על אחסון מזון וחומרי גלם בקופסאות סגורות היטב, סגירה מוחלטת של פתחים המועדים לחדירתם, טיפול בנזילות מים, בסתימת ביוב ועוד.


חברת יהודה הדברות מציעה לכם שירות הדברת ג'וקים והדברת תיקנים ע"י מדביר מקצועי שיבחר את השיטה ואת חומר ההדברה אשר למיטב שיקול דעתו המקצועי וניסיונו רב השנים עשוי להיות האפקטיבי ביותר. אחת השיטות הרווחות בשימוש היא מלכודת, אף שהיא אינה מתאימה לכל סוגי התיקנים.


שיטה נוספת היא קפסולות לשחרור אטי, אשר פיזור החומר נעשה באמצעותן באופן הדרגתי. חשוב להיזהר כשהן ממוקמות בפינות שונות בבית. שיטה בטיחותית במיוחד היא תרסיס על בסיס מים שאינו מכיל כלל חומרים כימיים רעילים מכל סוג שהוא.


על מנת לוודא כי ג'וקים לא יוכלו לעבור ממקומות המיועדים להימצאותם כדאי ומומלץ להניח רשת כגון על פתחי ביוב או בורות פתוחים.


סובלים מפלישת מקקים? יהודה הדברות יסלקו את הפולשים!


תמיד אפשר לרכוש תרסיס פשוט להדברת ג'וקים והדברת תיקנים ברשתות השיווק הגדולות ואף במרכולים השכונתיים הקטנים, אבל לא תמיד די בו כדי לבער את הנגע ולהדביר את המזיק הפולשני.


על מנת ליהנות מהשירות ומהמוצרים של חברת הדברה מקצועית, אתם מוזמנים לפנות אל יהודה הדברות ולהתחיל ליהנות מאיכות חיים, מניקיון ומהיגיינה, הודות למקצועיות ולניסיון הרב שלהם.


החברה שוקדת כל העת על שכלול אמצעיה ועל הטמעת חומרים וטכנולוגיות שונות בתחום ההדברה, מה שהופך את השירות שלה לאפקטיבי במיוחד. המדביר המקצוע יתאים את סוג החומר הנדרש לסוג המקק הפולש.


החברה מצוידת ברישיון ייעודי מטעם המשרד לאיכות הסביבה ומתמחה בנושא הדברת ג'וקים והדברת תיקנים ירוקה. השירות ניתן בתוך פרק זמן קצר ביותר מרגע הפנייה.  רצוי ומומלץ להתקשר מבעוד מועד, כדי להזמין תור לביצוע הדברה מונעת  באביב לקראת הקיץ, שהיא עונה מועדת לפורענותם של מזיקים שונים בכלל.


אם אתם חשים ונוכחים לדעת כי לא די בשמירה על ניקיון ושהתרסיס שרכשתם אינו יעיל מספיק להדברה - אות וסימן הם לחשיבות הזמנת מדביר מקצועי לקבלת ייעוץ ולביצוע ההדברה, אשר תסקל מביתכם את אחד המזיקים היותר מגעילים שקיימים במקומותינו.