הדברת התיקן הגרמני

הדברה מונעת עשויה למנוע הופעת תיקן גרמני. אבל גם אם הבחנתם באחד או באחדים מהתיקנים האלה- אות וסימן הם לצורך להזמין את שירות ההדברה המקצועי של יהודה הדברות.
החברה מציעה לכם אמצעי הדברה מתקדמים ואפקטיביים ומדבירים מקצועיים המאומנים ומיומנים בהדברות של כל סוגי המזיקים כגון: הדברת חולדות, עכברים, נחשים ובנוסף הדברת התיקן הגרמני. חומר ריסוס, ג'ל או כל אמצעי קטילה שייראה למדביר מתאים ואפקטיבי ייבחר על ידו כדי לתת לכם מענה ולסייע לכם לשמור על מתחם ביתי, מוסדי, משרדי או כל מתחם אחר שקיים בו מפגע התיקנים נקי והיגייני.


בשל תפוצת התיקן הגרמני באולמות אירועים, במסעדות, בבתי קפה ובמפעלי מזון לסוגיהם הופכת הדברתו לחיונית מאין כמוה, היא מהווה תנאי הכרחי לקבלת אישור מטעם משרד הבריאות. היא מהווה אלמנט מרגיע ללקוחות שחשוב להם לברר ולוודא כי המתחם נמצא בפיקוח תברואתי שוטף וכי מבוצעת בו הדברה תקופתית בכלל ולפני אירועים גדולים בפרט.


הדברה היא מרכיב חיוני ביותר בתחזוקה
 

הדברה היא חלק בלתי נפרד מתחזוקה של מקום ציבורי שמשרת אנשים, בעיקר בתחום המזון. אף לא בעל עסק אחד בתחום זה יכול לאפשר לעצמו לוותר על שירות הדברה מקצועי. אנחנו רואים עצמנו מועמדים טבעיים לבחירתכם בשירותינו ומחויבים לעשות הכול על מנת להצדיק את הבחירה בנו ואת היותנו ראויים לה.


בד בבד עם שירות ההדברה המקצועי שלנו חשוב שתדעו כי גם לכם, לקוחות יקרים, יש אפשרות לסייע לשמירה על ההיגיינה של המקום על ידי ניקיונו לעתים תכופות, אי השארת שאריות מזון, שקיות ומכלי אחסון פתוחים  ואי השארת פתחים  ואף לא סדקים פתוחים בעסק. כמו כן חשוב להקפיד על התקנת רשתות מגן וביטחון על פתחים שונים כגון ביוב, אשר תיקנים מגיחים גם מתוכו.


נציגי השירות של יהודה הדברות ייענו לפנייתכם בתוך הזמן הקצר ביותר האפשרי מתוך הבנה והכרה בזכותכם לקבל שירות ובחובתנו לספק אותו.


סיבות טובות לפנות ליהודה הדברות
 

יש לכם סיבות טובות לפנות אל יהודה הדברות. לשירותכם- אחדות מהן:


1. מקצועיות וניסיון במגוון סוגי הדברות של כל סוגי המדבירים.


2. חומרים איכותיים ובטיחותיים ובעיקר- ייעודיים להדברה המבוקשת, התאמה מיטבית של סוג החומר למזיק הספציפי.


3. שימוש בהדברה ירוקה וידידותית לסביבה.


4. שירותי הדברה הן ללקוחות מוסדיים והן ללקוחות פרטיים.


5. החברה מצוידת בכל תווי התקן הנדרשים,  לרבות רישיון של המשרד לאיכות הסביבה.


6. ניתן לפנות אלינו 24/7.


7. נציגי השירות שלנו שמחים לספק מידע, ייעוץ ולתת הצעת מחיר לכל לקוח.


8. הגרעין הקשה של הלקוחות שלנו גדל ומתחזק בהתמדה. השם שלנו עובר מפה לאוזן, מלקוח ללקוח. התוצאות שלנו מדברות בעד עצמן ו... בעדנו. אתם מוזמנים להיווכח בכך.


גם אם גיליתם תיקן מכל סוג שהוא- אין סיבה להפוך את הבהלה הטבעית שתוקפת רבים מאתנו כאשר הוא נגלה לנו לחוסר אונים. אנחנו כאן על מנת לתת לכם את המענה התברואתי הטוב והמקצועי ביותר.