הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים - יהודה הדברות

 

יהודה הדברות מבצעים פעילות ארוכת שנים בהדברת כל סוגי החרקים, המכרסמים והזוחלים. הדברת פשפשים, פרעושים, תיקנים ונמלים בקרבת הבית וכן הדברת טרמיטים הינם חיוניות ביותר לשמירה על בריאות הדיירים בבית ובגינה. 

טרמיטים הם סוג של חרקים הדומים לתיקנים  או לנמלים. יש בהם חסרי כנפיים ועיניים. הם ניזונים מכרסום עץ ומכאן נובע הצורך המובן בהדברתם. בשל יכולת העיכול הטובה והמהירה שלהם את התאית שבעץ הם מהווים נזק פוטנציאלי רב. פרט לכך הם מזיקים גם בגינות.
 

שיטות הדברת טרמיטים עבור שבעת סוגי מינים הקיימים בארץ
 

1. על מנת למנוע היווצרות מושבותיהן, רצי לבצע הדברת טרמיטים הכוללת ריסוס נגד טרמיטים והרחקה שלהם במתחם בנייה לפני תחילתה. טיפול באדמה מונע היווצרותן תת- קרקעיים.
 

2. שיטה נוספת להדברת טרמיטים נעשית באמצעות איוד בגז. בשיטה זו נאטם לחלוטין הרהיט הנגוע בהן ומוחדר אליו  גז. פעילות זו מחייבת מעורבות של מדביר מקצועי, מאומן ומיומן בסוג זה של הדברה ובעל רישיון לביצוע איוד.
 

3. הדברת טרמיטים באמצעות זרחן אורגני. לבד מאיסור שימוש בחומר זה והוצאתו מחוץ לחוק בשנת 2008 (הוא מותר לשימוש רק על ידי מדביר מקצועי מוסמך להדברת טרמיטים) בכל מקום שניתן להעדיף שיטה חלופית, מוותרים על שימוש בזרחן אורגני. לבד ממגבלות אלה מדובר בשיטה הגורמת נזק סביבתי ואקולוגי ומהווה סיכון רב למי שנחשפים אליו.
 

4. הדברת טרמיטים באמצעות חומרים ידידותיים לריסוס טרמיטים, בעלי רעילות נמוכה או העדר רעילות בכלל. האפקט שלה דומה לאפקט שיש לזרחן האורגאני אבל ללא הנזקים והסיכונים הסביבתיים הגלומים בו: היא פוגעת במערכת העצבית של הטרמיט, גורמת לו להפסיק לחפש מזון. שיטה זו נהוגה ומקובלת לצורך יצירת מעטפת הגנה מסביב לבית.
 

הדברת טרמיטים באמצעות חברה מנוסה

אם וכאשר אתם מזהים מזיק זה, אין סיבה להיבהל. אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת יהודה הדברות בעלת ניסיון מקצועי רב ועשיר בכל סוגי ההדברות לכל סוגי המזיקים. לפני כל הדברה נערך בירור מקיף לאיתור מקור הנזק וסוג המזיק. בכל מקרה נבחנים האמצעים המיטביים, השיטה המתאימה, החומר האפקטיבי ואופן ההדברה המתבקש.
 

לחברה ניסיון בהדברת טרמיטים ומושבותיהם בתוך מתחם ובסביבתו. ככלל, החברה מעדיפה שימוש באמצעי הדברה ירוקה. שימוש באמצעים אלה הוא ערך יסוד בחזון החברה ובתפיסת עולמה. הוא בא לידי ביטוי, הלכה למעשה, בהדברת כל סוגי המזיקים, אשר הדברה אפקטיבית ויסודית שלהם אינה מחייבת שימוש בחומרי הדברה כימיים בכלל ורעילים בפרט.
 

גם אם התגובה האינסטינקטיבית כאשר מזהים אותם היא ריסוס טרמיטים באמצעות תרסיס הזמין בביתכם, חשוב לדעת כי לא אחת מדובר במעשה סרק עקר ומיותר, ב"ברכה" לבטלה. גם אם באמצעות ריסוס נגד טרמיטים ייקטלו אחדים- או אף עשרות אחדות – הבעיה לא תיפתר, היות ששורש הבעיה עשוי להימצא בעומק האדמה, מקום אליו מי מאתנו שאינם מדבירים מקצועיים ומנוסים לא יצליחו לפתור אותה, בהעדר ידע, אמצעים וחומרים אפקטיביים להדברתם.
 

אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת יהודה הדברות לקבלת מידע, ייעוץ והצעת מחיר בנושא זה. גם אם הנטייה הטבעית היא לפעול באופן מיידי, עם כל מה שיש בבית, חשוב לדעת כי תרסיסים הנמכרים בחנויות או באינטרנט אין בהם די כדי למגר את התופעה. 
 

על מנת למנוע חדירתם לבית מומלץ להקפיד על סגירה ואטימה של כל סדק שניבע מסביב לבסיס הבית, בחלונות, בעליית הגג; להקפיד על שלמות המרזבים ותקינותם, לבצע איוד עץ תקופתי, לשמור על מרחק של מטרים אחדים של הגינה מהבית ולפזר חצץ סביב הבית- המהווה גורם מרתיע.