הדברת יתושים

הדברת יתושים - יהודה הדברות


יתושים – המדריך המלא

כחלק מפעילות ההדברה המגוונת שלנו הכוללת: הדברת נמלים, חרקים, זוחלים, לוכד עכברים והדברת טרמיטים בסביבת הבית, אנו מבצעים בנוסף הדברת יתושים. אין מי מאתנו שלא סבלו מעודם מעקיצת יתושים. עקיצה כרוכה פעמים רבות גם בגירוד, שנוצר בגלל הפרשת הגוף חומר בשם היסטמין בתגובה לעקיצה. אלא שהסכנה הגלומה ביתושים אינה מתמצה רק בעקיצה הגורמת אי נעימות, גרד ואדמימות.יתושים עלולים לגרום למחלות ולמגפות. קיימים אומדנים שונים לפיהם מדי שנה מתים כשלושה מיליוני בני אדם כתוצאה מעקיצות יתושים. המאבק נגדם הוא משולב וכולל: חמרים בעלי ריח דוחה יתושים, רשתות הגנה מפניהם, הפעלת מאווררים לסילוקם ועוד. אין כמו הדברה ממוקדת ושיטתית שלהם כדי לבער את הפגע ואת הנגע שלהם.

 

 

לפני שקוראים למדביר יתושים


לפני שקוראים למדביר מקצועי ניתן ואף הכרחי לבצע פעולות מניעה שונות ובהם: ניקוז מקורות מים עומדים, המהווים מדגרה ליתושים, איטום כל מכלי המים שלא נעשה בהם שימוש, ניקוי יסודי של השטח סביב למקורות ולמאגרי מים עומדים.

 

ניתן להדביר את היתושים בדרכים ובשיטות שונות:

1. בפעולת ריסוס כימי בחומרים אשרבמינון שמשתמשים בה ם אינם פוגעים לא בבני אדם ולא בחיות מחמד. אפילו בצמחייה הם אינם פוגעים.

2. הדברה המתבצעת באמצעות שמנים בכלל ושמן MLO בפרט. שכבת בשמן שנוצת על המים חונקת את זחלי היתושים ובכך מונעת את התרבותם.

3. הדברה ביולוגית באמצעות חומר טבעי המכונה BTI (חיידק המצייר נבגים שגורמים לתמותת זחלי היתושים במים ובכך מונעים את התרבותם).

 

 

המזיקים המזיקים ביותר


יתושים מהווים את אחד המפגעים היותר מעצבנים - לבד מהנזק שהם גורמים. די בזמזום יתוש כדי להוציא מהדעת אנשים הרגישים לזמזומם (רובנו ככולנו, אם להודות על האמת). אין להקל ראש בחומרת הנזק שעלולה לגרום נוכחותם של יתושים, ולכן אין להסס אף לא לרגע ויש להזמין לאלתר מדביר מקצועי לביעור נגד היתושים. חברת יהודה הדברות מציעה לכם מגוון שיטות אפקטיביות למאבק נגד יתושים. החברה זמינה עבורכם 24/7 ומתחייבת להיענות לכל קריאה בזמן הקצר ביותר האפשרי.

 

יתושים עלולים להטריד אתכם ביום ובלילה. מי מכם ששוכבים במיטתם ועל רקע הדממה הגמורה שומעים זמזום של יתוש - אפילו הוא לא עקץ אתם הם חשים את נזקו בעצם קיומו. אשר על כן ייאמר וייכתבו יודגש כאן ביתר שאת: אין סיבה להשלים עם קיומם של יתושים.

חברת הדברה מקצועית תיתן לכם מענה כולל ומקיף למטרד היתושים. צרו עמנו קשר וקבלו הצעה משתלמת ביותר. אתם ודאי מכירים את התחוש הכי כאשר יתושים אינם חדלים לחוג ולזמזם באוזננו אנחנו מוכנים לשלם כל הון שבעולם למי שיעלים אותם ויפסיק את זמזומם...

טיפ קטן שעשוי להועיל תועלת רבה וגדולה: נצלו את ביקור המדביר בביתכם לקבלת מידע ו..טיפים לשמירה על הבית ועל סביבה נקייה והיגיינית. אימוץ הרגלי ניקיון בסיסיים והקפדה עליהם עשויה למנוע היווצרותם והופעתם של מזיקים שונים. אתם מוזמנים לערוך סקר שוק ולהיווכח כי המחיר המוצע לכם בחברה הוא תחרותי ומבחינות רבות מוצדק לכנותו מחיר זול, ודאי ביחס לתועלת שתפיקו מהדברת יתושים מקצועית.