הדברת מפעלים

הדברת מפעלים נובעת מההכרח לשמירה מרבית ומיטבית על ניקיון והיגיינה ובתוך כך שמירה על ביטחון העובדים, על בטיחותם, על בריאותם ועל רווחתם. הדברה היא חלק בלתי נפרד מניקיון של מקום, קל וחומר מפעל.


הדברה יעילה של מפעלים מחייבת ידע מקצועי, אפיון והגדרה מדויקים של צרכים ולאחר מכן בחירת כלים, אמצעים, חומרים, שיטה ושעה נדרשים לביצוע ההדברה. הדברות במפעלים כוללות טיפול במגוון מזיקים שבדומה להפעתם בבתי מגורים, כך הם גם עשויים לצוץ במפעלים וחברות. ההדברות במפעלים עשויות לכלול: הדברת נמלים, הדברת פשפשים, הדברת פרעושים, הדברת עכברים חולדות ועוד.  


הצורך בהדברה מקצועית על ידי חברה מנוסה המעמידה לרשות הלקוחות את אנשי המקצוע המאומנים והמיומנים ביותר נובע מההכרח לנקוט פעולה שאין בה כל סיכון למוצרים במפעל בכלל ולעובריו בפרט וכמו כן היא נותנת מענה לסיבה העיקרית שבגללה היא מתבצעת-  לצמצום מהותי ומשמעותי בכמות המזיקים בשאיפה ובמטרה להדבירם כליל.


חברת ההדברה יהודה הדברות עובדת לפי רישיון ייחודי מטעם המשרד לאיכות הסביבה. היא עומדת בכל תווי תקן האיכות והבטיחות המחייב והמחמיר ביותר. היא מחויבות לספק את החומרים הייעודיים הטובים ביותר לביצוע הדברה אפקטיבית תוך מניעת נזק ישיר וסביבתי.


הדברה כוללת לכל סוגי המזיקים


בעליהם של מאות מפעלים בכל רחבי המדינה עשויים להעיד על יעילות ההדברה ועל האופן המקצועי שבו היא התבצעה. יהודה הדברות מבצעת הדברת מעופפים, מכרסמים, חרקים, זוחלים, עופות ועוד. הדברה כוללת ומקיפה ובה בעת ממוקדת, נקודתית ויסודית מתבצעת לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות בכל מקום ובכל זמן.


על מנת למקסם את יעילות ההדברה חשוב לשתף את כלל עובדי המפעל בתהליך, לרבות מתן מידע על חשיבות ביצוע ההדברה בכלל ובמפעל בפרט. קיימות קיום תוכנות ייחודיות וייעודית להדברה שבאמצעותן ניתן לקבל מידע ודיווח בזמן אמת על אודות הימצאותם של מזיקים מכל סוג שהוא בכל אחד מהמקומות במתחם המפעל ובאולם או אולמות הייצור שלו.


חרף המקצועיות של החברה חשוב לציין, כי כל אחד מעובדי המפעל- כל מפעל שהוא- החל מהמנכ"ל וכלה באחרון העובדים הזמניים יכול להיות מעין סוכן הדברה ולוודא כי הסביבה המיידית שבה הוא עובד תישמר נקייה.


על מנת להקפיד לא נדרש ידע מקצועי אלא ערנות ושימת לב, איכפתיות ורגישות.


חברת יהודה הדברות מעמידה לרשותכם את כל הידע והניסיון שלה בתחום ההדברה. היא בוחרת את סוג ההדברה הרלוונטי והמתאים ביותר, משלבת במידת הצורך אמצעים מתחום ההדברה האלקטרונית, הדברה ירוקה, ביולוגית ועוד.  


כאשר מדובר בנושא הדברת מפעלים חשוב להבין כי לא רק המתחם הפיזי של המפעל מהווה יעד להדברה אלא גם סביבתו, בעיקר כאשר מדובר במפעלי מזון ובמפעלים שבהם מיוצרים מוצרים רגישים המחייבים שמירה קפדנית על ניקיון והיגיינה.


אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה באמצעות טלפון או הטופס המקוון לקבלת מידע, ייעוץ והצעת מחיר. לפני הקיץ חשוב לתאם זמן לביצוע הדברה בכלל והדברה במפעלים בפרט, ולו רק מאחר שהקיץ הוא עונה המועדת לפורענותם של מזיקים שונים.


הדברה חשובה ביותר ואינה סובלת דיחוי לא רק בשל היותה חלק בלתי נפרד משמירה על ניקיון המפעל אלא משום שהיא אחד האמצעים החיוניים והבלתי ניתנים לדיחוי המהווים ערובה לשמירה על שלומם של אנשים ועל בריאותם.