הדברת נמלים אורגנית

הן זעירות, חודרניות ופולשניות, נכנסות בכל חור, בכל סדק. הן מהוות מטרד. הן מפגע תברואתי ואסתטי. הן נכנסות לארונות. הן זוחלות על קירות ומשטחים. מה עושים? פונים אל יהודה הדברות – אל החברה המספקת שירותי הדברת מזיקים כגון הדברת עכברים, לכידית עכברים, הדברת טרמיטים בכלל והדברת נמלים בפרט.

 

שירות הדברה מקצועי יאפשר לכם לא רק להיפטר מהנמלים הנוכחיות אלא ימנע את הישנות הופעתן על ידי איטום המקומות שהן מגיעות אליהם נמלים נחשבות לאחד המפגעים היותר שכיחים והיותר טורדניים. די בפירור קטן וכבר הן מתקבצות ומתאספות ועטות עליו כמוצאות שלל רב. לצורך הדברתן משתמשים מדבירי החברה בחומרים ידידותיים לסביבה, שאותם הם מפרזים במוקדים השונים שבהם מתרכזות הנמלים. ההדברה נעשית באופן ממוקד-אם בבית,במשרד,בעסק,במבנה הציבור,בגינה או בגן. על מנת לייעל את הדברת הנמלים רצוי וניתן להסתייע לא רק בייעוץ מקצועי של מדבירי יהודה הדברות אלא אף לרכוש חומרים ולקבל הנחיות מפורשות ומפורטות לשימוש בהם.

 

ישנן כמה אפשרויות לבצע הרחקת נמלים:


שירותי הרחקת נמלים באמצעות ריסוס


1. ריסוס הקן בחומר הדברה
2. פיזור פיתיונות רעילים מחוץ לקן - כאשר אלו יגיע למלכה היא תמות ועימה הקן.
3. הדברה אלקטרונית- בשיטה זו משתמשים במכשירים אלקטרוניים זעירים המשבשים את השדות האלקטרומגנטיים באזור קן הנמלים,  דבר המאלץ אותן לחפש מקום לקן חלופי.


הרחקת נמלים אורגנית


הרחקת נמלים באמצעות חומרים על בסיס חומריים טבעיים וצמחיים שאינם גורמים לנזק לסביבה או לנזק לבריאותם של דיירי הבית וכמובן המדביר.
עד שנת 2008 ניתן היה לבצע הדברות בכלל והרחקת נמלים בפרט באמצעות חומרי הדברה זרחניים שהיו יעילים מאוד אבל מסוכנים.  כיום חומרי הדברה מסוג זה  אסורים לשימוש.