הדברת עקרבים

יהודה הדברות מבצעים הדברות המתמקדות בכלל סוגי הזוחלים והמזיקים למיניהם. הדברת חרקים, פשפשים, עכברים, חולדות והדברת פרעושים, הם רק חלק מהפעילות. בנוסף אנו מבצעים הדברת עקרבים אשר נחשבת להדברה נפוצה עקב החשש הרב של בני האדם מהם. 

עקרב הוא אחד המזיקים אשר החשש והפחד מפניהם מובן, טבעי ו.. שכיח. אף שבדרך כללן עקרבים חיים מחוץ לבית הם עלולים לחדור לתוכו. גם אם העוקץ הארסי של חלק מסוגי העקרבים אינו מסוכן לאדם עצם המחשבה על עקיצתו מבהילה. 


המסוכן והקטלני בין העקרבים הוא העקרב הצהוב, אבל גם עקיצתו של עקרב שחור, שאינה מסכנת חיים, ודאי אינה נעימה, בלשון המעטה.


קשה להדביר עקרבים אבל דווקא בשל כך חשוב להסתייע בשירותיו של מדביר מקצועי. חברת יהודה הדברות תסייע לכם בכך, הן על ידי מתן מידע, ייעוץ, מכירת חומרי הדברה ייעודיים, העומדים בתנאי התקינה המחמירים והמחייבים, המהווים ערובה לאיכותם ולבטיחותם, והן על ידי ביצוע ההדברה בפועל, בכל שטח ומתחם שבהם נדרשת ומתבקשת ההדברה.


יש דברים שכל אחד יכול לעשות בבית ובסביבה, במרפסת ובגינה, בחצר ובדשא, על מנת לצמצם את היתכנות הופעתם של עקרבים, המוצאים לעצמם מסתור מתחת לאבנים ובמקומות לחים וחשוכים. במקביל – יש חשיבות וצורך לאטום היטב את כל פתחי הבית ולוודא שלא יישארו פתחים לא סגורים.


חברת יהודה הדברות מציעה ומציגה מקצועיות וניסיון בהדברת כל סוגי המזיקים, לרבות עקרבים. שיטות חדישות, אמצעים אפקטיביים, חומרים ייעודיים וייחודיים להדברה ממוקדת ונקודתית הופכים אותה לאחת מחברות ההדברה רבות המוניטין בשוק ההדברות. על כל הדברה ניתנת תעודת אחריות.


הידעתם?


1. בעולם מוכרים כ- 1300 מינים של עקרבים. צבעיהם: צהוב (המסוכן והקטלני שבהם), שחור, כחול חום אדמדם.


2. עקרבים נמנים עם משפחת העכבישים והם "קרובי משפחה" של הקרדיות והקרציות.


3. רוב העקרבים אינם רעילים ואינם ארסיים.


4. עקיצתם של עקרבים היא כשל עקיצת צרעה או דבורה.


5. אף שהם נחשבים כבעל חיים מדברי, עקרבים קיימים גם ביערות ובשטחי מרעה.


6. הם נוטים להסתתר מתחת לאבנים, בבתים הנמצאים בשלבי בנייה, בין ערמות עצים, במסתורים לחים וטחובים שונים.
 

גם לאחר שערכנו היכרות עם עקרבים, עדיין לא פג הפחד שלנו מפניהם. על מנת לשכלל ולייעל את תהליך הדברת העקרבים מומלץ להסתייע בשירות החברה, אשר המדבירים המקצועיים שבה מיומנים בשיטות הדברה אפקטיביות תוך שימוש בחומרים  הנדרשים כגון אבקת הדברה WP אשר יש לפזר אותה באופן מושכל, זהיר ובטיחותי במרחק מטרים אחדים מסביב למבנה או למקום שבו נמצאים עקרבים. לחלופין מוצעת אבקת SC אשר אף שלא ניתן לראותה על משטחים כהים היא נחשבת לפחות יעילה מאשר אבקת WP.


גם אם זיהיתם, לחרדתכם, עקרב- לא כלו כל הקצים.. יש עצה. יש מוצא. צרו עוד היום, כאן ועכשיו, קשר עם נציגי השירות של החברה על מנת לקבל מענה טיפולי מהיכר ואפקטיבי.


ככלל- ככל שתשמרו על ניקיון והיגיינה, תקפידו על סילוק מפגעים תברואתיים ואסתטיים שונים, כגון ערימות זבל, מצבורי אשפה, קרשים נטושים ועוד, כך יפתח הסיכון להימצאות עקרבים בקרבת הבית וקל וחומר, חלילה, בתוכו.