הרחקת יונים לצמיתות

אולי יותר מאשר אל כל בעל חיים אחר, קשה לרבים להידרש אל יונים כאל מפגע תברואתי, אשר לא רק מצדיק הדברתן אלא מחייב  אותן. מה שעשוי להרגיע את שוחריהן ואת מי שנמנים עם אגודת צער בעלי חיים זו העובדה, כי מכל שיטות ההדברה הנהוגות בקרב חברות הדברה – כגון: הדברת חרקים, לכידת והדברת עכברים, הדברת פשפש המיטה ועוד, הדברה זו היא הידידותית והבלתי פוגענית ביותר, עד כדי כך שיותר מאשר הדברתן מתאים וראוי לנקוט בביטוי הרחקת יונים. ואכן, חלק הארי של השיטות, רובן ככולן, מיועדות לסילוקן.


הליך זה יכול להיעשות בשיטות ובאמצעים שונים על פי מיקומן, מידת המטרד או המפגע שהן גורמות, קל וחומר, אם וכאשר, מידת הנזק. אלא שבכל כינוס שלהן גלום נזק פוטנציאלי, הן בלשלשת והן בשל היותן נשאיות של חיידקים ושל גורמי זיהום וסיכון שונים לאדם.


החדשות הטובות הן שחלק ניכר מהאמצעים יעילים לגירושן והחדשות היותר טובות הן שניתן לעשות זאת במתכונת  של "עשה זאת בעצמך" באמצעים פשוטים יחסית, שניתן להשיגם בקלות.


עם אמצעי ההדברה המקובלים לגירושן: סוגים שונים של דבק, קפיצי נירוסטה ודוקרני נירוסטה, רשת פוליאתילן (עמידה בפני גורמי שחיקה שונים, לרבות נגד קרני השמש), חוטי רטט, שוקר חשמלי ועוד.


על מנת לוודא כי האמצעי שנבחר הוא האפקטיבי ביותר רצוי ואף מומלץ להתייעץ עם מדביר מקצועי. חברת יהודה הדברות, המתמחה בכל סוגי ההדברות, לרבות שימוש בהדברה ירוקה וידידותית לסביבה, מוכן ומזומן לקריאתכם, לפגישת ייעוץ, מתן מידע והצעת מחיר להדברת מזיקים בכלל.


הגורם הפסיכולוגי- תפיסת היונה כמזיקה


העדר הפגיעה הפיזית ביונה עשוי להקל גם על מי שעצם המחשבה על פגיעה בהן, אל אף הגדרתן כמזיקות והחשש מפני נזקיהן הפוטנציאליים, מעוררת בו רתיעה וכתוצאה מכך ויתור על הניסיון להרחיקן.


המדבירים המקצועיים והמנוסים של חברת יהודה הדברות מציעים לכם, הודות לניסיון מגוון ועשיר, אמצעים שונים, אפקטיביים ביותר כפי שמוכח זה מכבר, להתמודדות עם הנגע. לקוחות פרטיים ומוסדיים גם יחד נהנים זה מכבר ממתחם שאין בו מזיק זה וממילא לא נשקפת כל סכנה לדייריו או למי ששוהים בו.


חשוב לדעת כי כאשר אתם מסתייעים בשירותיה המקצועיים של החברה אתם נהנים משירות של חברה שפועלת תחת פיקוח הדוק וקפדני של  הרשויות וכי ברשותה רישיון נדרש מטעם המשרד לאיכות הסביבה המתיר ומאשר לה לעסוק בתחום ההדברות כחוק.


הליך זה עשוי להתבצע על ידי שילוב של אמצעים אחדים- בהינתן מצב שבו הן מהוות מפגע, מקננות על אדני חלונות, מרעישות בהמייתן ומלכלכות בלשלשתן. לבד מהמפגע האסתטי והתברואתי מדובר גם בסכנה בריאותית בחשיפה אליהן שהם נשאיות מזיקים שונים, קל וחומר במגע עם הפרשותיהן.


בעל מקצוע עשוי להמליץ לכם על הוספת אמצעים או החלפתן בהתאם לתדירות הופעתן על אדני חלונות הבית, המשרד, המוסד הציבורי, החנות או כל מתחם אחר  ובסביבתם.


אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל הפרטים הרלוונטיים להתמודדות עם מטרד ועם מפגע זה על מנת למנוע נזק שלהם וכדי לאפשר לכם חיים שקטים, נקיים, איכותיים ובריאים יותר.