חיסול ממוקד-קיץ ללא מזיקים

חיסול ממוקד-קיץ ללא מזיקים


הקיץ הלוהט הגיע והמזיקים התחילו לחדור לביתנו, מנסים להפריע לעוד קיץ שמח וחמים. אך אל דאגה, באמצעות היכרות קצרה שנערוך לכם, תקבלו פתרונות יעילים להיפטר בפשטות ובקלות מהמזיקים העיקריים.

נמלים

הנמלים מופיעות דרך חורים בקירות או בעקבות פירורי אוכל. הם מתפשטות במהרה בתוך השטח בבית, לכן מאוד מומלץ לפזר נענע על המקומות בהן הנמלים מופיעות, הריח מבריח אותם במהרה.

זבובים

חרק מאוד נפוץ, מופיע המון ומטריד את מנוחתנו. לא להאמין עד כמה פיזור שקית ניילון מלאה במים תוכל לפתור את הבעיה. הזבובים רואים השתקפות של עצמם ונוטשים את המקום.

פרעושים

הפרעושים נדבקים בבגדים, בגוף החיות ומגיעות אל האדם. הם מעבירים מחלות והם יצורים דביקים ומוצצי דם. הפרעושים נדבקים לרוב בעיקר אל הכלבים, אך כדי להציל את הכלב האהוב ולמנוע מעבר של המחלה אלינו, ניתן להשתמש בחומץ תפוחים.
שימו את חומץ התפוחים בשתייה של הכלב, רצוי פעמיים ביום, הדבר יעזור להברחתם.תולעי עץ

מדובר בעוד מזיק מטריד שאנו עלולים להיתקל בו בקיץ. ניתן לקנות אצל המדבירים או אצל חלק מחברות הבנייה, פלסטלינה אשר מתקשה והופכת לחומר דמוי עץ. באמצעות מזרק מפרישים את החומר אל האזור הנגוע הבעייתי, כך ניפטר מהמטרד.


לסיכום, בקיץ אנו עלולים להיתקל במזיקים רבים, שימוש בשיטות הטבעיות והפשוטות עליהן דיברנו יוכלו לעזור לכם בחיסול המטרד ושמירה על הבית נקי ממזיקים.