חשיבות הדברת מבנה לפני המעבר אליו

לאחר בניית בית, לרבות ואולי בעיקר לאחר שיפוצו, עלולים להופיע בו מזיקים שונים. לא די בניקיון יסודי, חשוב כשעצמו, שמבצע הקבלן או מי מטעמנו שנשכר לשם כך. הפסולת הנערמת , תופחת ומצטברת, בתהליך הבנייה או השיפוץ מהווה קרקע פורייה וכר נרחב להיווצרות מושבות של מזיקים שונים כגון: מקקים, פרעושים ועוד.

הדברה משולבת - יהודה הדברות
 

החלפת האסלה, לדוגמה, עלולה לגרום לחשיפת מזיקים האוהבים לקנן במערכת הביוב. גם הוצאת ארונות ממקומם והחלפת בחדשים חושפת, לא אחת, מקומות סמויים מן העין שבהם פרים ורבים מזיקים שונים.

 

הדברה מקצועית מחטאת את הבית.  ניתן לבצע כיום הדברה ירוקה, ידידותית לסביבה ולסובבים, נטולת כל רכיבים רעילים וחסרת ריח. כאשר אנחנו שוכרים את שירותיו של מדביר מקצועי אנחנו מוודאים כי ההדברה תבוצע רק באמצעות חומרים איכותיים ובטיחותיים, מותרים לשימוש על פי תקנים מחייבים ומחמירים. מדביר מקצועי נותן אחריות לשנה, אשר כל קריאה נוספת בתוך פרק זמן זה לצורך הדברה אינה כרוכה בתוספת תשלום.

 

הדברת פרעושים

 

אחד מסוגי המזיקים הטפילים במיוחד הוא- פרעושים. הדברת פרעושים גורמת לביעור הנגע של מזיק, אשר תוחלת החיים שלו ארוכה ולכן גם הפורענות שהוא עלול לעולל ולחולל במקומות שונים בדירה. חשוב במיוחד לבצע את ההדברה בחודשי הקיץ, עונה שבה הנקבות מטילות ביצים בקצב מוגבר.

 

מדביר מקצועי שייקרא לביצוע הדברה יאתר את המוקדים הפוטנציאליים לקיום מזיקים ויבצע הדברת פרעושים ושאר מזיקים כחלק מהכנת הדירה לקראת כניסת הדיירים. ההדברה היא חלק מפעולות התברואה הניקיון וההיגיינה החיוניות ולמעשה הכרחיות בכל בית, בין אם מדובר לפני כניסה לבית חדש ובין אם מדובר לפני כניסה לבית משופץ.

 

לא מעט אנשים טועים לחשוב כי הדברה בכוחות עצמם היא חלופה מספיקה לשירות הדברה מקצועי. הטעם לכך ברור- הרצון לחסוך כסף. אין ספק כי התועלת של שכירת שירותיו של מדביר מקצועי מצדיקה את עלותה מכל בחינה שהיא: 

 

1. מדביר או לוכד מקצועי משתמש בחומרי הדברה ייחודיים וייעודיים, שלא ניתן להשיגם ברשתות השיווק, או בשיטות מקצועיות ללכידה.

 

2. מדביר מקצועי מייעץ לכם כיצד לתחזק את הבית באופן שוטף כיצד לשמור על הניקיון ועל ההיגיינה באופן שיצמצם ויפחית באופן משמעותי את היתכנות פלישתם של מזיקים שונים לביתכם.

 

3. מדביר מקצועי מעניק תעודת אחריות על עבודתו.

 

4. מדביר מקצועי נוקט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים על מנת לבצע הדברה בטיחותית.

 

עצם המחשבה על הימצאות מזיקים חודרניים ופולשניים בביתנו טורדת מנוחה ומדירה שינה. הדברת פרעושים בפרט והדברה בכלל היא פעולה בלתי נפרדת ממכלול הפעולות שצריכות ויכולות להיעשות לפני כניסה לבית חדש או משופץ. מלבד הדברה מקצועית כדאי גם לדאוג לניקיון לאחר שיפוץ או ניקיון משרד באופן שוטף הנותן תחושת היגיינה, שקט, ביטחון, תחושה שאנחנו מחוסנים ומוגנים מפני מזיקים שונים.

 

הדברה מקצועית היא חלק בלתי נפרד משמירה על איכות הסביבה ובתוך כך גם שמירה על איכות החיים.