לוכד נחשים מקצועי ומוסמך

הזמנת לוכד נחשים, כי חייבים. שירותי לכידה בכל הארץ, זמינות גבוהה!
צלצלו עכשיו  1800-280-230


לוכד נחשים מקצועי - יהודה הדברות       לכידת נחשים - יהודה הדברות

יהודה הדברות מבצעים הדברות מסוגים שונים הכוללים - הדברת עכברים, הדברת חולדות, חרקים ובנוסף שירותי הרחקת עטלפים ושירותי לכידת נחשים ושירות לוכד עכברים מקצועי. 

 

כמה עובדות על הנחשים

 

הנחש הוא חיה מופלאה, אשר זכתה למקום של כבוד אפילו בתנ"ך.
בישראל חיים כ- 41  מיני נחשים.
רק חלק קטן מהנחשים נחשב כארסי ומוסכן. עם זאת, לאדם מןן השורה קשה להבחין בין נחש ארסי לכזה שלא מזיק ולכן כשמדובר בנחשים חייבים להיות זהירים ולהזמין לוכד.
גם נחשים לא ארסיים יכולים להיות מסוכנים, לנשוך ולסכן חיי אדם.
 

קבעו לכם כלל: ראיתם נחש? תזמינו לוכד נחשים!

 

כולנו מכירים את סיפורי הזוועה של הנחשים שיוצאים מתוך האסלות, מטיילים על הגגות, במחילות מתחת לרצפות העץ שלכם, צצים בחצר הבית, מטיילים מהמרפסת למחסן וזוחלים במעלה המרזבים. לא כיף. בכלל.
 

גדעון, לוכד נחשים פרטי ומקצועי

 

ביהודה הדברות אנו מאוד גאים שלוכד הנחשים שלנו הוא מר גדעון דעבול, לוכד הנחשים המפורסם. גדעון שלנו מוסמך ומורשה מטעם רשות הטבע והגנים עם ניסיון של מעל ל- 35 שנה בלכידת נחשים. הלוכד שלנו מקצועי בעל המלצות למכביר, ציוד ומכשור מתקדם, זמין 24 שעות ביממה ו- 7 ימים בשבוע עם הבטחה להגיע הכי מהר שרק אפשר. גדעון מאמין שכלוכד נחשים תפקידו לסייע לסיים את המפגש שלכם עם הנחש בצורה הידידותית ביותר. כי כשמזמינים לוכד מומחה אף אחד לא צריך להיפגע. בנוסף הוא מתמחה בלכידת חולדות, לכידת עכברים ושאר חיות שיש ללכוד או לחלץ, בניית מלכודות בהתאמה אישית ומספק שירות אישי ומרגיע (ראיתם משהו מטייל לכם בבית? צלמו בטלפון הסלולרי שלכם ושלחו אלינו מייד!) והנה סרטון מערוץ 10 בו גדעון מספר על האני המאמין שלו ("אסור להרוג נחש, יש לשחרר אותו"). הסרטון, שאורכו כמעט עשר דקות, שודר ב 07.06.2010 בתוכנית "על הבוקר" ולוכד הנחשים שלנו, גדעון דעבול, התארח שם עם נחש צפע אשר לכד ממש מספר ימים לפני (וכמובן גורם ללחץ באולפן :)

 

לוכד נחשים בדרך אליכם

 

עוד נקודה למחשבה בראיה של הדברה ביולוגית: חייבים לציין שלאחר שהנחש הורחק מביתכם, סביר להניח שכל אותם חיות שמהם הוא ניזון יתרבו. כך שאחרי לוכד נחשים, תמיד מומלץ להזמין הדברה לחרקים והצבת מלכודות למכרסמים. שלבי הלכידה כוללים סריקה יסודית מקיפה לאיתור בעל החיים, מקומות המסתור והקינים שלהם, זיהויי הנחש, כידתו בצורה לא אלימה (אם מוצאים את נשל הנחש תוכלו לשמור אותו למזכרת), ולבסוף שחרור הנחש בטבע רחוק מישובי אדם. וכמו שרופא מאחל לכם שלעולם לא תזדקקו לשירותיו, כך גם לוכד נחשים כמו גדעון, שמביא לנו כמה כללים להימנע מהיתקלות או מפגש לא רצוי עם נחשים באזורי מגוריכם: זיכרו שלקראת האביב הנחשים מתעוררים משנת החורף שלהם ויוצאים לחפש מזון. בקרבת מגורי אדם יש שאריות מזון שמזמינות את בעלי החיים שונים: חרקים שאוכלים אותם, ציפורים, לאטות ומיני מכרסמים (עכברים וחולדות) שאוכלים את החרקים והנחשים, שאוכלים את כולם.
 

לפני שמזמינים לוכד נחשים, טיפים ודגשים למניעת המכה

  • מניעה פשוטה: שימרו על סביבה נקייה ממכרסמים ע"י שמירה על נקיון הבית והחצר משאריות מזון. איספו שאריות מזון מהמטבח מייד וזרקו לפח/ גורס האשפה. וודאו את סגירת פחי אשפה. יש לאכסן מזון רק במיכלים סגורים למניעת הפצת הריח שלהם. לפעמים פעולות פשוטת כאלו עכשיו חוסכות מאוחר יותר את הצורך בלוכד נחשים מאוחר יותר.
  • למרות הסברה שחתולים וכלבים יכולים להוות הרתעה לנחשים, בדרך כלל המציאות הפוכה: חתול הוא אמנם לוכד נחשים מיומן אבל המזון שנשאר בקערית האוכל של חית המחמד מושך מכרסמים (שבעקבותיהם באים הנחשים). מומלץ לסגור את הגישה למזון זה בשעות הלילה אז המכרסמים פעילים. בנוסף יתרגלו חיות המחמד לארוחות בשעות קבועות ולקצת דיאטה שבוודאי לא תזיק.
  • לא להתעצל: יש להימנע ממצבורים של ערימות פסולת בחצר. זהו מקום מסתור מעולה לנחשים. בכלל כדאי מאוד לסדר את הגינה, לזגום את סבך השיחים הצפופים, ולהיזהר כשהולכים בלילה בגינה כשלא רואים את הרגליים. שוב, כמו שלימדו אותנו כשהיינו ילדים: מומלץ ללכת רק בשבילים מוארים. אל תנסו להיות גיבורים: אם אתה לא לוכד נחשים אין שום סיבה לנסות ללכוד נחש לבדך. להיזהר מאוד שלא להכניס ידיים למקומות שלא ניתן לראות בבירור: מתחת לאבנים, ג'אנק שהשארנו במרפסת, גזם שלא פינינו וכו'. כנ"ל לגבי חיפוש במחסן חשוך. אפילו לוכד נחשים מיומן לא יעיז לחטט במקום שהוא אינו רואה באופן מלא.
  • התייעצות עם לוכד מוסמך: אם זו תקופה מועדת לפורענות ניתן להקדים תרופה לנחש ולמנוע את כניסת נחשים לבתים. תתייעצו עם לוכד נחשים והזמינו חברת הדברה שתוכל לחסום את החרכים דרכם הנחשים יכולים לעבור. ע"י התקנת רשתות הגנה על הפתחים אתם מצמצמים את הסיכון, זכרו לבדוק שהחריץ שמתחת לדלתות לא מאפשר כניסה לנחש.
  • להתקשר ללוכד נחשים מייד עם הופעת הנחש: חשוב לשמור במכשיר הטלפון הנייד את המספר של יהודה הדברות. נתקלתם בנחש? יופי! תתקשרו אלינו מהר ובינתיים לא להסיר את המבט ממיקומו של הנחש עד הגעתו המהירה של גדעון. לוכד נחשים מיומן כמוהו יצליח למצוא את הנחש גם במידה ולא נשמר עמו קשר עין, אבל עדיף לחסוך זמן ולדעת מה מקום המסתור של הנחש.

שימרו על כללים אלו כמה שניתן ואולי לא תזדקקו להדברה של לוכד נחשים כלל בכל מקרה, כדאי לא לשחק בחיים שלכם, ביחוד אם אתם גרים בדירות קרקע, אם יש לכם חיות מחמד או ילדים: אם התעורר החשד מומלץ תמיד להזמין לוכד נחשים מורשה. אל תהססו להתקשר, אפילו אם רק להתייעץ. אנחנו נשמח לענות לכם. תוכלו לקרוא עוד אודות "לכידת נחשים" בדף המאמרים שלנו! תמונות מן העיתונות:

כתבה מהעיתון אודות שישה נחשי צפע ארוכים שנלכדו  על ידי גדעון דאבעול, דאבעול העביר את הנחשים לפקחי שמורות הטבע ואלו ישוחררו במקומות שונים בארץ, הרחק מאדם.

לוכד נחשים מיומן - יהודה הדברות    לכידת נחשים - יהודה הדברות