לכידת נחשים

לכידת נחשים - יהודה הדברות


הנחשים עומדים לצאת מהמחילות ואתם בלחץ? חושבים שראיתם נחש בקרבת ביתכם?
אל תהססו להזמין שירותי לכידה מבית יהודה הדברות, החברה המובילה בתחום ההדברות השונות, הרחקת עטלפים וכמובן שירותי לכידת נחשים מקצועית 24 שעות.
לפרטים ומחירים צלצלו  230 – 280 - 1800

 

נחשים הם המסוכנים שבסוגי המזיקים ובשונה מהדברת חולדות או עכברים, במקרה זה מדובר בהדברה קריטית, בעלת משמעות של חיים ומוות עקב הסיכון הגבוה בקרב הימצאות נחשים ערסיים באזור הבית. קיץ 2013 שב והוכיח את מה שהיה ידוע זה מכבר, עד כמה קטלנית עלולה להיות נכישתו של נחש. חלק חשוב ומרכזי בהדברה או הדברת נחשים.לשם כך חשוב להסתייע בשירותיו של מדביר מקצועי. חלק חשוב במניעת הופעתם של נחשים הוא שמירה על ניקיון והיגיינה.כאשרבונים או משפצים בית יש לוודא כי לא נותר ופתחים העלולים לשמש מקום מסתור לנחשים.כמוכן ביוב פתוח אף הוא עלול להיות מקור לשריצתם.

על מנת להישמר יש להזיז כל אבן בקפידה ובזהירות,להימנע מהסתובבות בסביבה של צמחייה סבוכה בשעת לילה, לא ללכת יחפים או בסנדלים המותירים את כף הרגל חשופה.בשל הסיכון העצום הכרוך בחשיפה לנחשים, ספק אם יש עוד מזיק שלכידתו כה נדרשת וכה מצילת חיים כמו לכידתם של נחשים.

 

 

שירותי לכידת נחשים עבודה למקצוענים ואמיצים בלבד

 

למלים יש משמעות, לא בכדי מיוחד למאבק בנחשים המונח לכידה ולא הדברה, באופן פרדוכסלי נחש הוא בעל חיים מוגן שאסור להרוג, אבל מצד שני, כולנומכירים את הכלל , "הקם להורגך...השכם להורגו ". לא יש אין ספק כי הכשתו של נחש צפע עלולה להרוג. עם זאת, לוכד נחשים ישחרר אתכם מאימת הנחש ומהסיוט שמטריד אתכם עצם המחשבה על הימצאו בסביבה מבלי להרוג את הנחש.

 

יהודה הדברות מציע לכם שירותי ריסוס והדברה מקצועיים, תוך שימוש בחומרי הדברה איכותיים ובטיחותיים בכפוף לכל התקנים המחייבים והנדרשים.הדברה תיעשה בכל מקום נדרש: בבית, בחצר, בעסק, באולמם, במחסני מזון ובכל מקום פוטנציאלי להימצאות מזיקים בכלל ונחשים בפרט. הקיץ הוא עונה מועדת לפורענות של מזיקים.בעונה זו יוצאים הנחשים מחוריהם וממחילותיהם. עלמנת לעשות כל מה שניתן ואפשרי – או, אם לדייק, הכרחי - אל תחסכו בשירות הדברה, גם אם אינכם מזהים מזיק כל שהוא באופן ודאי. הדברה מונעת היא צעד נכון וחיוני, אשרי אפשר לכם לא רק לישון בשקט אלא להיות רגועים גם בשעות הערות, שבהם אתם שוהים חלק ניכר מהיום בחוץ.
 

לכידת נחשים - יהודה הדברות
 

הדברה ירוקה

 

שימוש בחומרי הדברה ירוקה הוא איכותי ובטיחותי ולא כרוך בשום סיכון. ניתן ללכוד נחשים בין השאר על ידי שימוש בשיטות של הדברה ירוקה, לדוגמה: מלכודות דבק שעליהן מפזרים חומר מיוחד (על בסיס פורמונים) המהווה מקור משיכה לנחשים, לרבות הארסיים והמסוכנים שבהם.

 

הבחנתם בנחש? צלצלו ליהודה הדברות. שמרו על שקט. הרחיקו את ילדיכם מהמקום שבו זוהה הנחש. שמרו על קור רוח. מי מכם שעדיין יחף יישמר על ידי נעילת נעליים. זו סיבה מספיקה לקרוא למדביר מקצועי כדי שילכוד את הנחש חי. כאשר מדובר בהדברה לא מהמרים ולא לוקחים סיכונים. הדברה תקופתית היא חלק בלתי נפרד משמירה על ניקיון והיגיינה. גם שיפוץ בית או מעבר לדירה חדשה הוא הזדמנות מצוינת לבצע הדברה וחיטוי לפני הניקיון היסודי.


חברת יהודה הדברות מעמידה לרשותכם את שירותיו של לוכד נחשים ותיק ומקצועי.
אתם מוזמנים להכיר את גדעון  לוכד נחשים מקצועי והנציג שלנו בשטח, האיש שיעזור לכם להיפטר מהאורח הלא רצוי.