על מנת למנוע מזיקים יש לאטום מבנים

ביתנו הוא מבצרנו. אולם, כאשר אנו חשופים למזיקים או למים הפולשים מן החוץ, אנו מאבדים את תחושת ההגנה שמעניק כל בית ליושביו.

 

לכן, אם חשוב לכם להרגיש בבית, חשוב שתדעו! הדברות ואיטום מבנים הם אמצעי הגנה בסיסיים לבית שלכם. יהודה הדברות מנוסים במגוון הדברות כגון: הדברת עכברים, הדברת פשפשים, חולדות וכן גם בכל הקשור לאיטום אידיאלי במבנה אשר ימנע התפשטות של מזיקים למיניהם בשטח הבית. 
 

רק מי שחווה מקרוב את הסיוט המטריד של מזיקים יכול להבין. המזיקים הופכים את השהות בחלל עליו השתלטו לבלתי נסבלת, ומעבר לכך, שהות מכרסמים בקרבת האדם מהווה גורם סיכון להעברת מחלות.
במצב שכזה, הדברה מקצועית הינה בלתי נמנעת. המזיקים הנפוצים הם עכברים, חולדות וחרקים למיניהם. כאשר מדובר בקבוצה גדולה של עכברים, לא ניתן, בדרך כלל, למגר את הפלישה באופן עצמאי ויש להיעזר במדביר עבור הדברת עכברים לטיפול בבעיה ביעילות מקסימלית.

 

חדירת חולדות דורשת התערבות מקצועית מידית, וזאת בשל האינטליגנציה הגבוהה שלהן, המאפשרת להן להריח את הסכנה ולהתרחק ממנה. הדברת חולדות מקצועית עושה שימוש בפיתיונות רעילים מתוחכמים המזיקים לחולדה שנחשפה עליהם רק לאחר מספר שעות, ובכך ניתן לנטרל את זהירותן הטבעית של החולדות ממוקדי הסכנה.

 

פלישת חרקים מטרידה פחות מזו של המכרסמים, אך ללא ספק, גם חרקים עשויים להוות מטרד של ממש. הדברת קיני החרקים מבוצעת באמצעות ריסוס, ומומלץ לבצעה לפני בוא עונת הקיץ. כיום קיימת מגמה של שימוש בשיטות הדברה ירוקות, המאפשרות הדברה ידידותית לסביבה.

 

לשם כך יש צורך באיטום ובזיפות מקצועיים. קיימות מספר שיטות רווחות לביצוע איטום המבנים. המסורתית מביניהן היא שיטת האיטום בזפת חם, אשר אוטם באופן יעיל ביותר את הסדקים בגג.

 

שיטה נוספת היא איטום ביריעות ביטומניות הנפרסות על פני הגג וחוסמות חדירת מים. דרך מקובלת נוספת לאיטום היא איטום בחומרים אקריליים על בסיס משחה או נוזל, וכן איטום ביריעות PVC /EPDM, על בסיס פלסטיק, שהינן עמידות ביותר. בעל המקצוע יתאים עבור הגג שלכם את האיטום האופטימלי עבורו.