מדוע כדאי למהר להזמין שירותי הדברת צרעות?

צרעות מטרידות את מנוחתכם? גיליתם קן צרעות במיקום בעייתי? אל תהססו לנקוט בפעולה.
לשירותי הדברת צרעות חייגו 230 – 280 – 1800


הדברת צרעות - יהודה הדברות

 

יהודה הדברות מבצעים עבודות מגוונות בתחום ההדברה באזורים רבים בארץ תוך שימוש במגוון שיטות עבור מגוון מזיקים כגון: הדברת עכברים, חולדות, נמלים, פרעושים ואף מעופפים כמו יתושים, זבובים וצרעות אשר עשויות להשפיע רבות על חיי היום יום שלנו. 

 

מדוע כדאי למהר להזמין שירותי הדברת צרעות?

  • עקיצתה של הצרעה עלולה להיות מסוכנת
  • צרעות בסביבת הבית לא נותנות הרגשה נעימה ומזמינה
  • אנשים רבים מפחדים מצרעות, גם אם אינם אלרגיים לעקיצה

על הדברת צרעות ועוד קצת

 

הצרעות דומות מאוד לדבורים, שכן הן באות מאותה משפחה, אך השוני ביניהן בא לידי ביטוי בתכונה כואבת במיוחד מבחינתנו. בעוד שהדבורה עוקצת פעם אחת ומתה, הצרעות יכולות לעקוץ שוב ושוב. החדשות הטובות הן שאפשר להדביר צרעות ולטפל בבעיה אחת ולתמיד. הצרעות הן הקרובות הפחות מוכרות המשתייכות למשפחת הדבוראיים. צורתם החיצונית מגוונת, אך פעמים רבות מאוד דומה לדבורה מן המניין – וכך גם קניהם בעלי התאים המשושים. עם זאת, הן אינן מייצרות דבש, וכאמור, יש להן יכולת לעקוץ יותר מפעם אחת כי העוקץ שלהן אינו נחתך ונתקע בגוף הקורבן. יתרה מזו, ישנן צרעות הטורפות דבורים, ובכך פוגעות בענף ייצור הדבש ובנוסף בתהליך החשוב ביותר אשר מספקות הדבורים, העברת אבקנים מצמחים שונים ושמירה על קיומו של תהליך מארג המזון. 
 

סוגי צרעות

 

ישנם מינים רבים של צרעות ברחבי העולם, אך בארץ יש למשפחה זו ייצוג קטן למדי, בדמות מינים ספורים בלבד. המוכר מביניהם הוא הצרעה המזרחית, המכונה בלשון העם "דבּוּר". קל להבין מדוע מין זה כה מוכר משום שהוא הגדול ביותר. לרוב הוא מקנן באדמה, אך לא יבחל גם בחללים זמינים אחרים. קיניה של צרעת הפלך פחות נחבאים, ואפשר למצוא אותם אפילו כשהם תלויים מעץ. הצרעה הגרמנית חובבת אף היא קרבה למגורי אדם.

 

עקיצות של צרעות

 

כאמור, החשש המרכזי מפני צרעות הוא בשל עקיצתן הכואבת. אולם לעתים אין זה רק כאב חולף, כפי שקורה למרבית האוכלוסייה. עם זאת, ישנם אנשים רגישים במיוחד לעקיצות דבורים, ועלולים להיכנס להלם ואף למות כתוצאה מהתגובה הקשה של גופם לחומר הארס. בשל כך עדיף לא לקחת סיכון ולא לסבול מכאב עוקצני מיותר – אם אתם סובלים מבעיית צרעות בבית, כנראה שיש במקום קן נחבא. זה הזמן להתקשר למדביר ולהזמין הדברת צרעות מקצועית. חברת יהודה הדברות מכירה היטב את כל השיטות להדברת צרעות, ושמחה לעמוד לשירותכם בכל רגע נתון.
 

מדוע לא כדאי להתמודד עם הדברת צרעות באופן עצמאי?

 

הטיפול בצרעות אינו קל, שכן אם הקהילה חשה שהיא נמצאת תחת איום, היא ממהרת לתקוף – וכך נחיל שלם עלול להקיף אתכם אם רק תנסו לפגוע בקן. על כן עדיף להשאיר את ההתמודדות עם הנושא למי שזהו מקצועו. מדביר מקצועי יידע להציע פתרונות שונים לבעיה זו – למשל, צורות שונות להשמדת הקנים שנמצאו, או שימוש בפיתיון מורעל כדי לטפל במפגע במקרה והקן לא אותר. שימוש בפיתיונות מורעלים, כמו גם בגז רעיל להדברת קן, מחייבים אישורים או היתר הדברה, ואינם יכולים להיות מבוצעים על ידי אדם מן השורה. כיצד מתבצעת הדברת צרעות? הדברת צרעות מתבצעת במספר דרכים, בהתאם לצורך ולפי מין הצרעה: השמדת קינים בגז, ברעל או בתרסיס דבק, פיזור פיתיונות בשר מורעלים ופיזור מלכודות. יש לכם בעיית צרעות? צרו עימנו קשר עכשיו, אנו נשמח לעמוד לשירותכם!