מה עושים עם החולדות?

מה עושים עם החולדות?

הן יכולות להימצא בכל מקום - בבית, במשרד וברחוב. הן מכרסמות כל דבר שנקרה בדרכן, כחלק מן המרדף שלהן אחר מזון. הן גורמות לנזק רב מאוד במקומות שלבני אדם קשה להגיע אליהם כדי לתקן את הנזק שהן יוצרות. על כן, העלות שבביצוע התיקון יכולה להיות כרוכה בכסף רב. בנוסף, הן מכרסמות את החורים שנמצאים בתוך הקיר ומסכנות אותנו באופן בריאותי עם מחלות שהן נושאות ומעבירות איתן לכל מקום.

 

החולדות

 

אין ספק כי המפגש עמן יכול להקשות עלינו ולגרום למאבקים מיותרים שכוללים זמן רב, כסף וכאבי ראש. כמו כן, הן יכולות למנוע מאיתנו את המשך חיינו התקין ולפגוע ברמת איכות החיים שלנו.

 

אז... מה עושים?

 

למעשה, יש כמה דרכים לטפל בחולדות באופן אפקטיבי, כאשר לכל דרך יש את הייחודיות שבה. יש לציין שבכל מקרה, חשוב במיוחד לפנות לחברה מקצועית אשר מנוסה בתחום, מאחר וחברה שלא מספיק מקצועית בתחום, עלולה לגרום לנזק רב ולהוצאות מיותרות רבות. בנוסף, חשוב שהחברה שאתם מזמינים תשתמש בשיטות חדשניות ומתקדמות. השימוש בשיטות אלו ייעל את העבודה ויסייע רבות.

יש דרכים שונות להרחיק את החולדות ולהיפטר מהן באופן סופי. נעמוד כעת על שתי דרכים נפוצות.

 

הדברת חולדות

ראשית, על מנת לבצע הדברת חולדות יש צורך ברישיון הדברות. כמו כן, החברה חייבת להיות מנוסה בתחום זה, אחרת ההדברה לא תתבצע כראוי. מדביר מקצועי, יפזר רעל במקומות אסטרטגיים. הרעלים לביצוע ההדברה מחולקים לשניים – רעלים הפועלים באופן מידי והורגים מיד את החולדה, ורעלים מושהים, הגורמים למות החולדה רק לאחר מספר ימים מביצוע ההרעלה. על מנת להימנע כמה שיותר מנזק בריאותי כתוצאה מפיזור הרעל, יש לפזר אותו באופן מקצועי ואחראי ובמקומות ייעודים, הנדרשים לשם ההדברה בלבד. את פיזור הרעל מבצעים באמצעות אביזרים המאפשרים כניסה של מכרסמים ומונעים פיזור של הרעל. בכל מקרה, לא מבצעים את פיזור הרעל סמוך למקומות בהם מסתובבים אנשים, וכמו גם במקומות בהם מתעסקים עם מזון, מטבחים ועסקים הקשורים במזון.

 

לוכד חולדות

 

לוכד חולדות מקצועי יציב מלכודות עם פיתיון לחולדות. הוא אינו משתמש בפיזור חומרים, אלא בודק את המקומות האפשריים מהם נכנסה החולדה ומתמקד בנקודת החדירה שלה. הסיבה לכך היא על מנת למנוע כניסה נוספת של חולדות למקומות אלו. לוכד חולדות מקצועי יראה ללקוחות בסוף העבודה את החולדה בתוך המלכודת.


אחת הבעיות הנפוצות בלכידת חולדות, היא העובדה שהחולדות הן בעל חיים חכם במיוחד ובעלות כושר למידה מצוין. תכונות מאפיינות אלה מסייעות לחולדה להכיר בכך שהוצבה בפניה מלכודת מסוג מסוים. ברגע שהיא נתקלת בו, היא תזכור ישר שמדובר במלכודת ותמצא את הדרכים העוקפות להיכנס אל הבית. לכן, נחוץ במיוחד לפנות לבעל מקצוע מיומן בתחום אשר ידע איך להציב את המלכודות באופן יעיל.

 

לא להיבהל!

 

חולדות יכולות להפריע להמשיך את החיים בצורה בריאה ותקינה. אם אתם נתקלים בחולדות, חשוב במיוחד שלא להיבהל. התקשרו לחברת "יהודה הדברות", ותקבלו את הטיפול המקצועי והנכון, בהתאם לדרישותיכם וצורכיכם. עם הידע, הניסיון והשיטות החדשניות בהם משתמשים בחברה, תוכלו להגיד לחולדות אחת ולתמיד –  שלום!