ריסוס לבית

אין ספק, כי אחד הדברים הפחות נעימים שיכולים לקרות לנו בתוך ביתנו הוא היתקלות מפתיעה עם גורם לא רצוי כגון עכבר או ג'וק.


לא, אנחנו לא מתכוונים הפעם לפורץ מהסוג הסטנדרטי, אם כי בטוח שגם פגישה כזאת הינה לא נעימה בעליל, אלא לפורץ אחר לחלוטין, שיש לו ארבע או שש רגליים, וש"מכוער" הינה מילת תואר יפהפייה עבורו.
כן, אנחנו מדברים על אותם מזיקים שמאוד אוהבים לפלוש לביתנו: נמלים, תיקנים, פרעושים, טרמיטים, מכרסמים ועוד כהנה וכהנה אורחים מאוד לא רצויים. הדבר הראשון שמומלץ לעשות כאשר נתקלים באורחים שהזמינו את עצמם אלינו הביתה, הוא לפנות לחברה המתמחה בביצוע ריסוס לבית. שיטת הדברה זו, כאשר היא מבוצעת על ידי מדבירים מוסמכים ומנוסים, תבטיח לכם שאורחים בלתי קרואים שכאלה לא יגיעו אליכם יותר, לפחות לא בשנה הקרובה.
 

בחירת חברת הדברה לריסוס הבית

 

לפני שמתקשרים לחברת הדברה ומזמינים מדביר מוסמך שיבצע עבורכם ריסוס לבית, חשוב לדעת שישנם חומרים שונים המיועדים לשיטת הדברה זו.
החומרים המוכרים יותר והנפוצים יותר הינם החומרים הכימיים. חומרים אלה הינם קטלניים ביותר וריסוסם ברחבי הבית יבטיח את היעלמותם המיידית של המזיקים.
אולם, כדאי לדעת שמכיוון שחומרים אלה אמורים להבטיח את הישארות ביתכם נקי ממזיקים למשך שנה ויותר, הם נמצאים בתוך קפסולות מיוחדות שמתפרקות בשלבים.


כך, כל תקופה מסוימת מתפרקות עוד קפסולות, והבית שלכם ואתם מוגנים מפני המזיקים. מצד שני, באמצעות חומרים אלה גורם לכך שהקפסולות נשארות על הרצפה ואולי גם על חלק מהחפצים הנמצאים בבית, ואם יש בבית תינוקות או בעלי חיים, החומרים עלולים לפגוע בבריאותם.


מסיבה זו, בהחלט אפשר לבחור בשיטה זו, אבל מאוד חשוב שאת העבודה יבצע מדביר מוסמך, היודע בדיוק באיזה מינון של חומרים להשתמש כדי שהסביבה תישאר בטוחה לכולם.


אפשרות אחרת הקיימת היום הינה באמצעות חומרים אורגניים שהינם ידידותיים לסביבה. חומרים אלה הינם אולי קצת פחות יעילים וייתכן שתיתקלו במזיקים שוב אחרי פחות משנה,
אבל חשוב שתדעו שגם בתחום זה חלה פריצת דרך והיום יש חומרי הדברה אורגניים מוצלחים מאוד, שעושים יופי של עבודה.
 

לשמור על הבריאות ועל בית נקי ממזיקים

 

יהודה הדברות מתמחים בביצוע ריסוס לבית הן באמצעות חומרים כימיים והן באמצעות חומרים אורגניים.

 

כל המדבירים העובדים מטעם החברה הינם מדבירים מורשים מטעם המשרד לאיכות הסביבה, והם ישמחו לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לבחור את השיטה הטובה ביותר עבורכם לביצוע הליך זה.

 

לקבלת מידע נוסף בנושא ולהזמנת הדברה מקצועית ברמה גבוהה – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

חדש: הנחות על מחירי ריסוס והדברה בבנייני מגורים משותפים ועל מחירי הדברות לועדי בתים.