ריסוס בטוח לבית ולעסק

ריסוס לבית ולעסק - יהודה הדברות

 

הדברה באמצעות ריסוס היא היעילה ביותר להרחקה, צמצום השפעה או הריגה של חרקים ומזיקים. שיטה זו מוכיחה את עצמה בכל רחבי העולם והיא יעילה במיוחד בבתים פרטיים. ההדברה מתאימה עבור יצורים מכל המחלקות הטקסונומיות, לרבות צמחים, חיידקים, פטריות וכמובן חרקים. חומרי ההדברה כוללים רעלים המתפרקים באיטיות ונשארים על פני הקרקע למשך זמן רב. המשמעות היא שניתן לנצל את היעילות המיידית של ההדברה גם בטווח הארוך. שימוש בחומרי הדברה יעילים, שמירה על נוהלי בטיחות והקצאת אנשי מקצוע המתאימים עבור המשימה יכולים להפיק את מלוא הפוטנציאל של שיטת הדברה זו.
 

הדברה של חרקים ביתיים מתמקדת ביתושים, מקקים, הדברת פשפשים ונמלים. יחד עם זאת, לכל משפחת חרקים יש מאפיינים שונים הדורשים התייחסות אחרת. הדברה של יתושים באמצעות ריסוס לא דומה להדברה או הרחקת מקקים ונמלים. יש לקחת בחשבון את סביבת המחיה של החרקים, להתחשב בנתוני הבית או העסק ולהתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי מיגור השפעות החרקים. בחלק מהמקרים רצוי להדביר את איזור הקינון של החרקים וכך למנוע את הופעתם. בנוסף, הדברה מבוצעת על בסיס קבוע על ידי הרשויות מחוץ לבתים ובעיקר במקומות כגון מקווי מים עומדים.
 

היתרונות עם חברות גדולות


אפשר לשמר את היעילות של הדברה מקומית או ביתית באמצעות חומרים ביתיים, אולם אין תחליף לעבודות המתבצעות על ידי חברות גדולות ומקצועיות. ראשית, חברות הדברה משתמשות בריסוס עמיד למשך זמן רב. ההדברה עמידה באופן מיידי אולם ניתן ליהנות מהתוצאות שלה למספר חודשים לפחות. שנית, ההדברה של חברות מקצועיות חסינה מפני מים ולכן אפשר לשטוף ולנקות את האיזור המרוסס. תכשירי ריסוס הביתיים הנמכרים בחנויות אינם מגלים עמידות כזו והם פחות משתלמים במונחים של עלות מול תועלת.
 

בניגוד למה שנהוג לחשוב, עבודות הדברה עם חברות גדולות לא מיועדות רק לבתים בהם אין ילדים או חיות מחמד. הידע העומד לרשות חברות ההדברה מאפשר להם לבצע את ההליך בצורה יעילה גם בבתים עירוניים, דירות קטנות ובכל מקום בו נמצאת אוכלוסייה רגישה. הדבר החשוב הוא להקפיד על הוראות הבטיחות המועברות על ידי המדביר. יש להרחיק ילדים וחיות מחמד מהאיזור המרוסס במשך מספר שעות לפחות, אך ניתן לחזור לשגרה במהירות ולשטוף את הרצפה כדי למנוע נוכחות של שאריות. הדברה היא חלק בלתי נפרד מסגנון החיים המודרני והיא אינה מוגבלת רק למושבים, כפרים או קיבוצים. כמעט בכל עיר גדולה בארץ ובעולם יש נוכחות של חרקים המעבירים מחלות ועלולים ליצור נזקים בלתי הפיכים. מצד שני, אין סיבה לחיות לצד החרקים הללו ורצוי להקדים תרופה למכה באמצעות הזמנת חברת הדברה.


זקוקים לשירותי הדברה? אנחנו פה בשבילכם


בחברת יהודה הדברות עוסקים בשירותי ריסוס בכל רחבי הארץ כבר מעל 15 שנה. נציגי החברה מתמחים במתן שירותי הדברה מכל סוג, תוך התאמת סוג החומר למזיק. אנו מתחייבים לטפל במפגעים בצורה יעילה ומספקים שירות גם למחסני מזון, אולמות אירועים, עסקים ועוד. חברתנו פועלת תחת פיקוח קפדני ומחזיקה ברישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה. אנו זמינים עבור הלקוחות במשך 24 שעות ביממה ועומדים לרשותכם בכל מקרה של התלבטות, התייעצות או דילמה.