שאלות ותשובות

מה בנוגע לניקיון הדירה לאחר ההדברה?

ניתן להעביר מטלית לחה כעבור שש שעות על הריצפה ולמחרת ניתן לשטוף כרגיל כשיש בעלי חיים או תינוקות חובה לשטוף כעבור שש שעות. כמובן אם בוצעה רק לכידת עכבר לדוגמא ללא שימוש בחומרי הדברה למיניהם אין צורך להיערך בהתאם.

 

מה תקופת האחריות?

חברתנו נותנת תעודת אחריות לכל סוגי ההדברה לתיקנים שנה אחת נמלים ופרעושים שישה חודשים.

 

חזרתי הביתה וראיתי חולדה במטבח מה ניתן לעשות?

ראשית תתקשר אלינו במהרה אנחנו נותנים שירות חרום 24 שעות ביממה ונגיע אלייך כהרף עין. אנחנו ננסה ללכוד את החולדה באמצעים  מיוחדים שקיימים רק בחברתנו.

 

איזה הכנות יש לבצע בבית לפני ההדברה?

זה משתנה בסוג החרק שיש להדביר בהדברת תיקנים ונמלים יש לפנות את הארון שמתחת לכיור ואת השיש במידה וישנם נמלים על השיש  יש לדאוג שלא יהיו צעוצעים שצומדים אל הקיר בהדברת פרעושים יש להוריד את המצעים מהמיטות.

 

לכמה זמן צריך להתפנות מהדירה לאחר ההדברה?

חברתנו מבצעת הדברה עם חומרי הדברה צמחיים בהדברת עכברים, חולדות, נמלים וכדומה. הדברה צמחית מתבצעת ללא ריח ולכן מבוגרים יכולים לחזור כעבור שעה אחת בלבד ילדים מתחת לגיל שלוש ובעלי חיים לאחר שש שעות.

 

שמעתי שיש ג'ל מיוחד לנמלים ותיקנים, האם זה עובד?

בהחלט הג'ל עובד בצורה מציונית בג'ל ישנם פורמונים מיניים שמושכים את התיקנים ואת הנמלים אל הפיתיון. הנמלה אוכלת מהג'ל ומעבירה את זה לתוך הקן ובכך הקן מושמד.

 

כלבי ואני נעקצים בבית כל הזמן איך אפשר להיפטר מהפרעושים?

טיפול לפרעושים ולפשפשים נעשה ע"י שימוש בחומרי הדברה צמחיים בשילוב מווסתי גדילה. חשוב מאוד ביום ההדברה לעשות טיפול לכלב או לחתול ולנקות אותו מכל הפרעושים שנמצאים עליו. יש לשטוף את הריצפה שש שעות לאחר ההדברה ורק אז ניתן להחזיר את בעל החיים.

 

כל כמה זמן מומלץ לבצע הדברה?

מומלץ לבצע הדברה מונעת אחת לשנה על מנת למנוע הופעת מזיקים.

 

אני בקרוב עובר לדירה חדשה כדאי לבצע הדברה?

בהחלט האפקטיביות היא מירבית, יש לבצע הדברת ולכידת מזיקים אחרי צביעת הדירה וניקיונה ואז תוצאות ההדברה נשארות לזמן רב יותר.

 

איך אדע שבאמת חומרי ההדברה באמת ירוקים ומאושרים ע"י משרד הבריאות?

בחברתנו עובדים עם כל הרישיונות וההיתרים שמספק המשרד לאיכות הסביבה ובנוסף בכל הדברה מקבל הלקוח אישור הדברה עם סוג החומר שרוסס.